Bred Toes jsou zpátky, tentokrát ale v nízkém střihu

Jordan Brand vrací colorway “Bred Toe” z roku 2018 do hry, siluetu Air Jordan 1 High ale nahradí snížená Low verze. Původní vysoké provedení si bralo inspiraci z OG párů Air Jordan 1 Black Toes, bílou barvu na špičce ale tehdy vyměnila červená. Kombinace černé a červené na špičce, anglicky Black and Red, dalo botám jejich jméno Bred Toe.

Téměř celý svršek je vyrobený z umělé kůže v červených, bílých a černých barvách, zatímco jazyk je ušitý z černého nylonu. Jelikož jde o non-OG provedení modelu Air Jordan 1 Low, najdeš na něm Jumpman logo spolu s dírkou na tkaničky s vyšitým číslem 23. Kromě toho tě vzadu na patě čeká Wings logo vyšité bílou nití. To vše stojí na bílé sole s červenou podrážkou.

Snížená verze Bred Toes by měla vyjít ještě letošní rok, oficiální release date ale zatím nebyl zveřejněn. To stejné se dá říct i o ceně, ta by se ale vzhledem k cenám ostatních Air Jordan 1 Low párů měla pohybovat okolo hranice 90 dolarů.

Už letos bychom se navíc měli dočkat ještě jedněch nízkých jedniček, tentokrát však ve vzácnějším OG provedení. Zjisti víc o oranžové colorway Reverse Shattered Backboard v jiném článku u nás na webu.