Album Černej kůň od DJ Wiche a Maniaka je online

DJ Wich vydává další desku, na kterou si tentokrát pozval rappera s ruskými kořeny, objevil se na ní totiž Maniak. Celkově obsahuje 14 tracků, na kterých kromě Wiche a Maniaka najdeš na featu třeba Dameho, Indyho, Mikýře nebo skupiny PSH a 7krát3.

K albu už jsou venku dokonce dva videoklipy, na kanále DJ Wiche si můžeš pustit již od června klip Tarantino od Jiřího Muchy, zatímco na kanále Ach Ano i v trendech najdeš video Černej kůň od dvojice ve složení Patrik Soldán a Nikita Rublev.

Kromě videoklipů můžeš na Wichovo kanále zhlédnout i téměř půlhodinový Making of dokument Černej kůň, o který se pro změnu postaral Vladimír Lutha. Pokud tedy chceš vidět, jak se stejnojmenná deska připravovala, určitě si to běž pustit.

O focení coveru a zbytku grafiky se postaral Kubo Krížo, prohlédni si fotky i tracklist níže sám.

Celou desku najdeš ode dneška na všech streamovacích službách, tak si jí běž poslechnout na Spotify nebo Apple Music podle toho, co je ti bližší.

V současnou chvíli také stále čekáme na online release alba Jeb System 3 od Dollar Prynce, více podrobností zjistíš v tomhle článku.