Virgil Abloh chystá hned několik párů Air Force 1 v Louis Vuitton Monogram kabátě

Jedny z nejzásadnějších tenisek minulého léta byly určitě Dior x Air Jordan 1, letos to možná bude něco podobného. Při nedávné módní přehlídce luxusní značky Louis Vuitton byla totiž poprvé odhalena spolupráce se značkou Nike. Na nohách modelů a modelek si mohl vidět hned několik různých colorways siluety Air Force 1 a nejen to.

Na teniskách je vidět velký vliv Virgila Abloha, což dává docela smysl, právě on je totiž v současnosti hlavním módním návrhářem Louis Vuitton. Na žádném provedení tak nechybí třeba ikonický nápis “AIR” na sole nebo zelený tag pod Swooshem.

Barevných motivů se na přehlídce objevilo hned několik, všechny páry ale mají pár věcí společných. V první řadě je to určitě všem známý Louis Vuitton Monogram print, kromě něj stojí za zmínku i speciální tag na jazyku s nápisem Louis Vuitton Air a Swooshem.

Air Force 1 nebyly jediným kouskem se Swooshem na přehlídce. Zahlédnout si zde mohl také třeba oranžový kufr s bílou visačkou ve tvaru Swooshe. Kdy nás čeká release této již brzy legendární spolupráce a co všechno bude zahrnovat je zatím ve hvězdách, určitě je ale na co se těšit a my tě o tom zajisté budeme informovat.

Kromě spolupráce značek Louis Vuitton a Nike už můžeš šetřit i na Dior kolekci Summer 2022, na které se z velké části podílel Travis Scott.