Union LA přináší další dva páry Air Jordan 4

Jednou z nejzajímavějších kolaborací minulého roku a pro někoho možná i nejlepším loňským releasem vůbec byly bez debat Air Jordan 4 ve spolupráci s losangeleským obchodem Union. Ty vycházely na konci srpna hned ve dvou barevných variantách – tmavě laděné “Off Noir” a světlejší “Guava Ice” s lehkým růžovým nádechem. Dočíst ses o nich mohl i v článku u nás na webu.

Pro každého fanouška téhle spolupráce a siluety Air Jordan 4 mám teď skvělou zprávu. Už na začátku léta se totiž dočkáme dalších dvou nových colorways, které vychází k oslavám 30. výročí od založení první pobočky Union LA. Přesný release date zatím nebyl oznámen, podle všeho by k němu ale mělo dojít už v průběhu června nebo července.

Nadcházejí kolaborace Nike a Union nese název “Tent and Trail” a inspiraci si bere hlavně z konce 80. a začátku 90. let, kdy se outdoorové oblečení, jako jsou péřové bundy, turistické boty nebo batohy na kempování, začalo dostávat do běžné módy. Prvním párem je colorway “Desert Moss”, která důmyslně kombinuje žlutou společně s fialovou barvou. Páry Desert Moss budou vycházet jak přímo přes Union, tak i v aplikaci SNKRS.

Druhé barevné provedení se jmenuje “Taupe Hauze” a pro změnu se bude jednat o Union exkluzivitu, stejně jako tomu bylo u párů Guava Ice. Tyhle světle hnědé tenisky doplňují mintové a modré detaily spolu s béžovou sole. Zatím není úplně jisté, kolik budou nové Union čtyřky přesně stát, retail by se ale měl pohybovat mezi 225 a 250 dolary. To už se samozřejmě nedá říct o resellu, který bude po vzoru svých předchůdců v úplně jiné cenové relaci.