Týden na Youtube #4

Je za námi další týden a to znamená jen jedno. Další porce videí z naší produkce je na Youtube, tak se pojď podívat, o co všechno jsi přišel.

OKTABONG#0 – Vlada Videos vs Explo

Oktabong je unikátní projekt, který na MMA a Esport scéně ještě nikdy nebyl. Pokud máš rád MMA a k tomu celou The Mag Crew, je tahle nová série přesně pro tebe. Hlavními aktéry tohoto pořadu jsou Homer, Pedro, Forgen, Nikos, Verune, Honza Strach a další.

Kam jezdí Viktor Sheen na dovolenou? NFTS #739

Nejnovější newsky si pro tebe připravila Soňa a Nikos. Kdo převzal Yzovu cenu Anděl a kde byl Viktor Sheen na dovolený? To a mnohem víc se dozvíš tady.

Slimso: Slovo Youtuber je pre mňa nadávka – Skákání do řeči s Homerem #18

V dalším skákání do řeči s Homerem se představil poslední host naší ochutnávky – Slimso. Skoro dvě hodiny povídání o kariéře, životě i bydlení. Go for it.

R.I.P. LIL LOADED 🕊️🕊️ – NFTS #740

Další news from the streets si pro tebe připravila naše slovenská dvojice – Mladej Rodman a Terinka. 58G vydávají pokračování 58 Tape a Lil Loaded si vzal svůj život. R.I.P.

Víme, co znamená název alba ROMEO od Ca$hanova Bulhar? *Exkluzivní* NFTS #741

Verune, Nikos a na řadě další newsky, to nemůže dopadnout špatně. Cashanova Bulhar vydává nové album “Romeo” a právě tady se dozvíš, proč zrovna Romeo. A koho si pozval Láďa Sinai do svýho podcastu?

Leo Brichta: Jsem Ca$hanova Bulhar českýho MMA – Skákání do řeči s Homerem #19

Další skvost. Skákání do řeči s Homerem mělo dalšího bombového hosta. Tentokrát jím byl sám Leo Brichta, který nastínil jeho působení v Likehousu, ale i další kariéru. Jeho vyjádření na UFC a Oktagon si přečteš tady a tady. Brichta bomby naživo to musíš vidět.