Sneaker Alarm Week #4: White Oreos nebo Superstary z LEGA

Jakou každou neděli tě i dnes čeká série Sneaker Alarm se souhrnem těch nejlepších a nejzajímavějších tenisek, které tento týden vychází. Kromě běžných tenisek tak, jak je známe, se tu tentokrát i něco trochu jiného. Tenisce to sice podobné je, chodit by ti v tom ale asi moc nešlo.

LEGO x adidas Superstar Toy – 1. července

Jako první tenisku v dnešním Sneaker Alarmu si představíme tuhle spolupráci adidasu se značkou hraček LEGO. Tyhle Superstary jsou vyrobené z celkově 731 dílků LEGO, přijdou ve speciální adidas papírové krabici a jediným prvkem tenisky, který není z LEGA, jsou bílé tkaničky. Tenhle super sběratelský předmět si můžeš na poličku koupit za 80 euro/2 030 korun1. července.

LEGO x adidas Superstar – 1. července

Ke spolupráci LEGO x adidas vyjde samozřejmě také opravdová nositelná teniska, kterou je znovu adidas Superstar s LEGO prvky na třech pruzích, patě a špičce. Oproti LEGO modelu stojí tenhle pár 140 euro/3 600 korun. Oboje však stále vychází hned první den letních prázdnin, tedy 1. července.

ASICS FB1-S GEL-PRELEUS – 1. července

Tyhle futuristické Asicsy má na svědomí Kiko Kostadinov, bulharský návrhář, který se v současnosti na vzniku nových provedení tenisek Asics často podílí. Koupit je budeš moct za příjemných 110 euro/2 800 korun ve stejný den jako LEGO Superstary, tudíž opět 1. července. Nové FB1-S budou vycházet rovnou ve dvou různých colorways, jedna z nich je laděná do modra a druhá do růžova.

Air Jordan 4 “Tech White” – 3. července

O těchto bíle zářících čtyřkách už ses mohl na našem webu mohl jednou dočíst, ve výběru tenisek na příští týden tak určitě nemohou chybět. Barevné provedení “Tech White” můžeš znát také pod častým jménem “White Oreo”. Retail je přesně 190 euro/4 840 korun a release je naplánovaný na 3. července.

Ishod Wair x Magnus Walker x Nike SB Dunk High – 3. července

Z předminulého dílu byl také přesunut release modelu Nike SB Dunk High ve spolupráci se skejťákem Ishoden Wairem a módním návrhářem Magnusem Walkerem. Tenisky budou v Evropě nakonec vycházet až 3. července, alespoň cena 120 euro/3 050 korun ale zůstává.

Nike SB Dunk “Reverse Iowa” – 4. července

V neděli 4. července vychází pro změnu tyhle vysoké Dunky, které berou velkou inspiraci z provedení “Iowa”, akorát u něj prohodily barvy. Černo-žlutá kombinace spolu s bílou sole tak tenisce zůstane. Dunky Reverse Iowa budeš moct koupit za 110 euro/2 800 korun.

Pro čtvrtý díl pravidelné série Sneaker Alarm už to bude všechno, pokud tě články o teniskách baví, zkontroluj ještě třeba článek Deset nejdražších Dunků pro letošní rok, který najdeš na našem webu.