Sneaker Alarm Week #3: Další Jays i Yeezy

Další týden je za námi a to znamená jediné. Je neděle a ty čteš další díl Sneaker Alarmu, pravidelné série, jenž tě každou neděli obohatí o ty nejlepší releasy, na které se v průběhu následujícího týdne můžeš těšit. Dost řečí, pojďme se už konečně společně podívat, co bys v týdnu od 21. do 27. června rozhodně neměl zmeškat.

adidas Yeezy Slide “Enflame Orange”, “Pure” a “Resin” – 21. června

Stejně jako v posledním díle Sneaker Alarmu začneme i tentokrát něčím přímo na léto, hned v pondělí totiž máš šanci koupit si tyhle super Yeezy Slides. Tyto pantofle nemá na starosti nikdo jiný než Kanye West, dropují už 21. června za 55 euro/1 400 korun rovnou ve třech barevných provedeních. Vybírat můžeš z colorways Enflame Orange, Pure a Resin.

Air Jordan 1 Zoom CMFT “Psychic Blue” – 21. června

Ten samý den vydává novou tenisku i dílna Jordan, přesněji jde o model Air Jordan 1 Zoom CMFT v barevném provedení “Psychic Blue”. Na botě najdeme světle modrou, jak už napovídá název, v kombinaci s béžovou barvou a černými detaily. Retail pro tyhle páry je 140 euro/3 550 korun, release je naplánovaný na 21. června.

Air Jordan 6 “Electric Green” – 23. června

Ve středu nás poté čeká drop těchto černých šestek, které doplňují zářivě zelené detaily a nažloutlá sole. Koupit je budeš moct už 23. června za cenu 190 euro/4 850 korun, jak už u modelu Air Jordan 6 bývá zvykem. Zajímavým faktem k téhle colorway je to, že je téměř identická s Air Jordan 6 “Oregon Ducks” z roku 2018, rozdíl najdeš pouze v pár malých detailech.

Air Jordan 1 Low OG “Neutral Grey” – 24. června

Jako další bych rád zmínil release těchto nízkých Air Jordan 1 v OG provedení. To znamená hlavně to, že na jazyku najdeme Nike Air logo a žádného Jumpmana. Nejdominantnější barvou párů Neutral Grey je na první pohled bílá, kterou doplňuje šedivý Swoosh a stejně barevná podrážka. Tyhle univerzální tenisky, které sladíš snad úplně ke všemu, dropují 24. června za 130 euro/3 300 korun.

adidas Yeezy 450 “Dark Slate” – 25. června

O den později pak můžeš zkusit copnout druhou colorway nového modelu Yeezy 450. Tou první byla “Cloud White”, která dropovala už na začátku března. Druhé provedení je od toho původního úplně odlišné, jmenuje se “Dark Slate” a releasuje už 25. června. Tahle silueta se sice nejdřív setkala s mnoha negativními ohlasy, tak už to ale bylo u mnoha dalších Yeezy releasů, které si nakonec naprostá většina fanoušků tenisek oblíbila. Uvidíme, jestli to stejně dopadne i u modelu Yeezy 450.

To je pro tento týden všechno, jaká teniska tě tentokrát nadchla nejvíc? Za mě to určitě budou černo-zelené šestky Electric Green, tvůj výběr ale nechám jenom na tobě. Pokud tě série Sneaker Alarm baví, nezapomeň zkontrolovat web i příští neděli, kdy tu zase najdeš další díl.

Kromě tenisek, které dropují už tento týden, by tě mohly zaujmout i páry Air Jordan 1 v kolaboraci s Travisem Scottem a fragment designem. Ty releasují už na konci července a více se o nich můžeš dozvědět v jednom z našich článků na webu.