Sneaker Alarm Week #2: PlayStation tenisky i pantofle od Pharella

Je tady opět neděle, a to neznamená nic jiného než další díl ze série Sneaker Alarm, ve které se vždy týden předem dozvíš, jaké zajímavé tenisky mají zrovna releasovat a co všechno bys rozhodně neměl zmeškat.

Tenhle týden toho není moc, určitě je tu ale pár zajímavých kousků, ze kterých můžeš vybírat. Release Nike Dunk Low “Sunset Pulse” z minulého týdne navíc musel být odložen, proto tenhle týden počítej i s těmito páry. Vyjít by nakonec měly hned v úterý 15. června.

adidas x Pharell Williams Chancletas HU Slides – 15. června

V první řadě bych rád zmínil drop těchto pohodlných pantoflí na doma i k bazénu, které má na svědomí adidas v dlouholeté spolupráci s Pharellem Williamsem. Průmyslu se streetwear pantoflemi v současně době sice kraluje Kanye West se svými Yeezy Slides a Foam Runners, ani na HU Chancletas by se ale nemělo zapomínat. Koupit si je budeš moct v černé, růžové, žluté nebo oranžové za 100 euro/2 500 korun15. června přímo na e-shopu adidas.

Nike Air Max 90 “Shimmer Polka” – 16. června

Nepřipomínají ti tyhle světlé Air Max 90 něco? Prvně jsem sice nevěděl, proč jsou mi boty tak povědomé, po chvíli jsem na to ale přišel. Barevná kombinace totiž hodně připomíná jeden z nejúspěšnějších releasů minulého roku, Air Jordan 4 x Off-White “Sail”, které se přeprodávají průměrně okolo hranice 1000 euro. Puntíkaté Air Maxy rozhodně nepůjdou za tolik. Jejich colorway by jim ale mohla pomoct k většímu úspěchu. Za 140 euro/3 550 korun si je můžeš koupit už 16. června.

PlayStation x Nike PG 5 “PlayStation 5” – 17. června

Ceny nové generace konzolí PlayStation stále neklesají a sehnat PS5 za retail je v podstatě nemožné, i to ale možná má své světlé stránky. Právě neustávající hype okolo celé značky by mohl pomoct i téhle futuristické kolaboraci, která pojí prvky modelu Nike PG5 spolu s designem PlayStationu 5. Tyhle tenisky jdou do prodeje rovnou ve dvou různých colorways už 17. června za 120 euro/3 050 korun. Vybírat můžeš z bílého a černého provedení.

Nike x UNDEFEATED “Dunk vs. AF-1” – 18. června

Značky Nike a UNDEFEATED se opět spojily, tentokrát na takzvaném Dunk vs. AF-1 Packu, který proměnil model Nike Air Force “Canteen” z roku 2006 do Dunků a model Nike Dunk High “Ballistic” naopak do Air Forců. Zajímavý nápad s typickým UNDEFEATED provedením vychází už 18. června, v průběhu léta nás poté čekají další více barevné colorways.

The Ishod Wair x Magnus Walker x Nike SB Dunk High – 19. června

Profesionální skateboarder Ishod Wair, módní designer Magnus Walker a Nike SB se spojili a společně přináší svojí adaptaci modelu Dunk High. Předlohou a inspirací těchto tenisek bylo Porsche 911 T 277 z roku 1971, které vlastní právě Magnus Walker. Modrá a červená na botě doplňují světle béžový základ přesně tak, jak to je na samotném autě. Tuhle super botu na skate i jen tak do města můžeš objednávat za 120 euro/3 050 korun už od 19. června, na SNKRS by měla dorazit avšak až začátkem srpna.

Nike Dunk Low Animal Pack “Zebra” – 19. června

Ve stejný den jako vysoké Dunky nahoře bychom se měli dočkat i jedné nízké varianty. Tyhle jednoduché černobílé tenisky řadíme spolu s provedením “Cheetah” do takzvaného Animal Packu, který si hlavní inspiraci bere právě ze zvířecích srstí. Páry Nike Dunk Low “Zebra” releasují 19. června za obvyklou cenu 110 euro/2 800 korun.

Jak už jsem naznačoval na začátku, tenhle týden sice není v ohledu na tenisky nějak extra zajímavý, o to víc se ale můžeš těšit na to, co přijde zase za týden. Tak nezapomeň v neděli opět zkontrolovat sérii Sneaker Alarm, kde se dozvíš vždy to nejdůležitější o blízkých dropech.

Nebo ti také mohu doporučit článek, kde jsem se podíval na ty nejlepší sneakers, jejichž hlavním motivem je tráva a svátek 4/20. Najdeš ho od na našem webu.