Sneaker Alarm Week #1: Spousta Dunků a zbrusu nové Air Maxy

Chceš každý týden vědět, jaké tenisky budou vycházet a co bys neměl zmeškat? Právě to se dozvíš v naší nové sérii Sneakers Alarm, která bude pravidelně vycházet každou neděli v 12:00. Proto vždy nezapomeň při vstávání po sobotní kalbě nebo po svátečním nedělním obědu zkontrolovat náš web, kde se dozvíš o těch nejdůležitějších releasech nadcházejícího týdne.

Nike Dunk Low “FREE.99 Black” – 8. června

Druhá verze povedených Dunků Free 99 ponechala typické pestré pastelové barvy, původní bílé části ale tentokrát nahradila černá. Na první release sice asi nemají, stále ale půjde o super botu na léto, kterou seženeš i za přátelskou cenu. V retailu budou páry stát 100 euro/2 650 korun a chytat je můžeš už v úterý 8. června.

Nike Air Max Furyosa NRG – 8. června

V úterý kromě Dunků vyjde i úplně nová silueta se starou známou technologií Air Max, která si podle mě zaslouží svou pozornost. Tyhle mohutné tenisky se vrací k trendu oversized sneakers, na patě navíc nenajdeme pouze jednu Air Max bublinu, ale rovnou dvě těsně nad sebou. Jestli nový model z dílny Nike dokáže prorazit a udělat si své jméno na trhu zůstává otázkou, avšak v dnešní době, kdy k úspěchu stačí třeba i jediná spolupráce s nějakou celebritou, to je podle mě dost reálné. Černobílé Air Max Furyosa koupíš už 8. června za 160 euro/3 999 korun.

Nike Dunk Low “Sunset Pulse” – 10. června

Ve čtvrtek by tě poté mohly zaujmout další pestrobarevné Dunky, které dropují pouze v dámských velikostech. Colorway Sunset Pulse si hraje s neobvyklou kombinací různých lesklých barev, boty tak určitě nejsou pro každého, zároveň ale dokážou z nudného fitu udělat velkou parádu. Koupit je budeš moct už 10. června za 100 euro/2 650 korun.

Nike Dunk High “Royal Blue” a “Crimson Tint” – 11. června

O den později nás čeká dvojice jednoduše provedených Dunků, tentokrát ve vysoké verzi. Ta sice není na léto úplně ideální, při chladných večerech ale jistě dobře poslouží. Jak barevné provedení Royal Blue, tak i Crimson Tint koupíš za 110 euro/2 799 korun v pátek 12. června.

adidas YEEZY BOOST 700 “Enflame Amber” – 11. června

Abych nemluvil pořád jenom o Nike, zmíním také novou colorway modelu Yeezy 750, která kombinuje různé odstíny hnědé až béžové společně s oranžovou barvou. Provedení nese název Enflame Amber a koupit ho budeš moct za 240 euro/6 149 korun ve stejný den jako High Dunky výše, tudíž 12. června.

Air Jordan 1 High “Light Fusion Red” – 12. června

O den později je naplánovaný release nových vysokých jedniček, které jsou po posledních dvou modře laděných releasech (Hyper Royale a University Blue) dost příjemným překvapením. Kromě červené najdeme na teniskách i žlutou, zajímavým prvkem je také gradientové Nike Air logo na jazyku. Páry Light Fusion Red vycházejí 12. června za 160 euro/3 999 korun.

Skepta X Nike Air Max Tailwind V “Bloody Chrome” – 12. června

Posledním releasem z dalšího týdne, který bys určitě neměl zmeškat, je pokračování spolupráce Skepty s Nike. Tyhle krvavě červené Tailwindy navazují na jejich předchůdce, které nesly název Chrome Blue. Nový pár od Skepty vychází společně s jeho úplně prvními kopačkami – Nike SK Phantom. Nás zajímají ale primárně Skeptovy Air Max tenisky, které vychází už 12. června za cenu 180 euro/4 599 korun.

Samozřejmě nejde o úplně každý release, který nás příští týden čeká, snažil jsem se ale vypíchnout ty nejvíc pozoruhodné. Tak si je nezapomeň zapsat do kalendáře a zkusit své štěstí v rafflech! Stejně tak nezapomeň zkontrolovat další díl Sneaker Alarmu už příští neděli v poledne.

A pokud tě zajímá, na co se můžeš těšit v průběhu letošního roku od Kanyeho Westa, nezapomeň zkontrolovat náš další článek, kde se dozvíš o každém restocku, který nás letos od YEEZY ještě čeká.