Robin Zoot posílá do světa nový projekt Robby Trouble

Dnes o půlnoci vydal Robin Zoot, jeden z členů tuzemského labelu Milion +, nové EP s názvem Robby Trouble. Právě jméno Robby Trouble je v podstatě alterego samotného Robina, poprvé se tak sám nazval v tracku Tojo Tojo s Nik Tendem a Karlem.

Z projektu už si dříve mohl slyšet track Hlavy na hlavy s Central Gangem a Nikem, Poznamenaný s Viktorem Sheenem, track Tututu a v poslední řadě vidět i klip Bubliny, který vycházel dva dny zpátky. Kromě těchto čtyř skladeb najdeš na tracklistu i další čtyři, na jedné z nich se navíc objeví i Yzomandias.

Produkci má na svědomí z největší části Decky, podílel se ale také Haarp a jedním beatem přispěl k dílu i Yungbs. Za čistý master a mix může Robin i my děkovat D. Kopovi ve spojení s Deckym. Cover alba fotil Lukáš Matoušek a upravoval Adreas Gold.

Robby Trouble můžeš už teď poslouchat na všech streamovacích platformách, kromě toho můžeš Robina podpořit i nákupem CD na webu Milion Plus. A pokud si ještě nečetl Analýzu textu tracku Beckham z nového alba od Bulhara, určitě si to běž hned přečíst.