Prohlédni si všech 50 nových Off-White Dunků z kolekce “The 50”

Nike a Virgil Abloh chystají další spolupráci. Úplně poprvé spojili své síly v roce 2017, teď nás ale čeká největší kolekce vůbec. Jmenuje se “The 50” a přinese 50 nových colorways na siluetě Nike Dunk Low. O nadcházející kolekci víme už pár měsíců, až do této doby jsme ale měli pouze pár leaknutých fotek. Nyní máme konečně jasný přehled o tom, jaké nové provedení na nás čekají.

Celkem 48 z 50 colorways má úplně stejný šedobílý základ, pouze první pár má podklad bílý a úplně poslední pár z kolekce naopak černý. U všech provedení ladí ikonický Off-White ziptie s vložkami v botě, což doplňuje úplně jinak barevné vázání na botě. Každá bota má na sole navíc označené její číslo v kolekci, které je opět zbarvené stejně jako ziptie a vložky.

Oficiální release date všech párů z “The 50” zatím nebyl zveřejněn, určitě tě o něm ale budeme informovat. Do té doby si alespoň můžeš prohlédnout všechny colorways níže nebo si třeba přečíst o novém UNDEFEATED x Nike “Dunk vs. AF-1” Packu v jiném článku na webu.