Proč je Ektor nejúspěšnější domácí rapper?

I v českém rapu se dá získat víc než jedna platinová deska. Nově o tom může vyprávět Ektor, který získal od IFPI (Mezinárodní federace hudebního průmyslu) neuvěřitelných 21 platinových desek za svou dosavadní hudební tvorbu v českém rapu. 

Ektor v těchto dnech obdržel z rukou aktuálně zastupujících Universal Music dvojnásobnou platinu za album Tetris, čtyřnásobnou platinu za album Detektor 1 a trojnásobnou platinu za album Detektor 2. Dále pak trojnásobnou platinu za album Alfa, dvojnásobnou platinu za album Marko a v neposlední řadě i dvojnásobnou platinu za loňské album Original. Jako třešničku na dortu pak obdržel pětinásobnou platinovou desku za Kancelář (remix) singl.

Tímto číslem jen potvrdil fakt, že Ektor dlouhodobě patří k nejúspěšnějším rapperům na české scéně. A to i bez všemožných komerčních kotrmelců nebo častých exhibicí v médiích. Svým fanouškům doručuje už přes 10 let pouze rap a ti mu vlastně nevědomky zařídili tohle ocenění v podobě 21 platinových desek. Vy za to můžete vzkázal Ektor na svém Instagramu a citoval tím text tracku Než bude po všem

Aby to nezůstalo pouze u čísel, těš se na live rap show. Je známo, že Ektorovy koncerty se dlouhodobě řadí k top shows v Česku a ty + dalších 5000 lidí se o tom budete moct přesvědčit už na konci srpna. Doraz na jeho křty alb Original + Original Deluxe! Ty se uskuteční formou dvoudenních open airů 20. – 21. srpna 2021 v pražských Ledárnách Braník. Posledních 300 lístků v předprodeji na Goout.cz, tak to nezmeškej a ulov si svůj lístek.