Nevíš, kam v létě na fesťák? Doraz na Royal Fest

Léto je každoročním časem obrovských festivalů, kde se vždy schází tisíce lidí a desítky různorodých interpretů. Minulý rok jsme o tohle období tak trochu přišli, letos už to ale vypadá slibněji. Nevíš, kam s kámošema na letní párty vyrazit? Neboj, mám pro tebe jeden super tip.

Na konci července, konkrétně 23. 7., můžeš dojet do Jihlavy na první zastávku Royal Festu, kde vystoupí rovnou sedm jedinečných interpretů. Na akci se objeví Rytmus, Yzomandias, Rest, Dorian, Maniak, Majo, skupina Pio Squad a jako support zde zahraje DJ BEHYPE. Podobnou sestavu nenajdeš na žádné jiné akci, rozmanitost hostů navíc zajistí to, že si tu něco vybere téměř úplně každý. První dvě vlny lístků už jsou na dobro vyprodané, tak si s nákupem na SMSticketu radši pospěš, ať se do Amfiteátru Jihlava ještě vejdeš.

Druhá zastávka Royal Festu se uskuteční o měsíc později v Novém Jičíně. Právě tam můžeš v sobotu 28. srpna zakončit letošní letní prázdniny pořádnou kalbou. Z interpretů se zde pro změnu objeví třeba Separ, Ego a dvojice Paulie Garand & Kenny Rough, kromě nich uslyšíš i tady Maniaka, Maja a v poslední řadě i Hypemana Osťa a DJ BEHYPE. Na tuhle akci ještě stále probíhá předprodej první vlny, i tak bys ale neměl s nákupem otálet, druhá totiž už bude dražší.

Tak co, plánuješ v létě navštívit nějaký ten festival, nebo radši budeš zalezlý doma u počítače? Pokud volíš první možnost, nezbývá nic jiného než doufat, že plány znovu nepřeruší epidemiologická situace a vládní opatření.