Na Dior kolekci Summer 2022 se bude podílet Travis Scott

Travis Scott znovu spojí své síly s Kimem Jonesem, hlavním návrhářem značky Dior, společně totiž připraví pánskou kolekci na léto příštího roku právě pro Dior. Poprvé spolupracovali již v roce 2020, kdy se Travis stal hlavním modelem kampaně Dioru ve spolupráci se značkou Jordan.

Tentokrát ovšem půjde o celou kolekci oblečení, která bude spojovat to nejlepší, co La Flame a Kim Jones jako jednotlivci dokážou. Zároveň jde o historický moment, je to totiž úplně poprvé, co se nějaký interpret podílí na úplně celé kolekci Dior.

První kousek z kolaborace byl dnes spatřen přímo na Travisovi na jeho výletě v Paříži, kdy na sobě měl hnědou semišovou bundu s vyšitým nápisem Dior na zádech. V současně době avšak není zcela jisté, zdali jde o unikátní 1of1 kus, nebo nás přesně tahle bunda čeká i v rámci kolekce Summer 2022.

Veškeré oblečení z této velmi očekávané spolupráce si budeš moct prohlédnout již 25. 6. 2021 v 14:30 při virtuální módní přehlídce na webu značky Dior. Pokud tě baví všechno, co Travis dělá, určitě zkontroluj jeden z našich dalších článků, kde jsme se podívali na všechny tenisky, které kdy Cactus Jack navrhnul.