Labello vydává album “Falsetto Diamant”

Labello vydal svoje druhý studiový album “Falsetto Diamant“. Na příchod alba tě mohl připravit už videosinglPam Pam“, kterej vyšel před necelým půl rokem.

Klip k “Pam Pam” dělalo už osvědčený duo Ruttner a Salavec a o produkci se postaral Lvcifer, kterej se podílel na tvorbě hned pěti tracků na zmiňovaným albu. Jeho produkce otevírá album stejnojmeným trackem a zase ho uzavírá trackem “Tottisi“, na kterým taky uslyšíš Doma a Muru. Další jeho produkce uslyšíš na tracích “Ketamine Miss” a “Champagne Shower” s Ca$hanovou Bulharem.

Na albu najdeš ještě dva featuringyARIANa730 na tracku “Food Bebi“, s beatem od @okpalladium a TK27 na tracku “Outfit Check“, kde se o produkci postaral Tomáš Havlen, kterýho můžeš znát z projektu post-hudba.

Na albu jsou samozřejmě taky tracky bez featuringů, a to hned větší polovina – z těch nezmíněných výše je to třeba “Pomalu“, kde se na produkci podíleli Hellion a Cheppy Beats, kterýho můžeš slyšet na několika tracích na novým albu Ca$hanovy BulharaRomeo“.

Labello si dál pozval na produkci alba taky Space Coupe-a a Tomáše Zvěřinu (@itsbadface). O mix a master alba se pravděpodobně postaral Tomáš Havlen – minimálně u tracku “Pam Pam” tomu tak bylo. Obal alba je dílem Erika Švamberka.

Falsetto Diamant” najdeš právě ted’ na všech streamovacích platformách. My ti ho sdílíme pod článkem alespoň přes Spotify, ale věříme tomu, že si tenhle hudební počin najde rychle cestu do tvý osobní hudební knihovny.