Kina jsou konečně otevřená, přijď se proto na začátku srpna podívat na nový snímek Shoky & Morthy

Kina po nekonečné pauze konečně v červnu otevřela, zatím však bohužel bez možnosti občerstvení. Nezaujmul tě zatím žádný film z aktuálního programu? Stačí vydržet do 5. srpna, kdy vychází nová komedie od českého režiséra Andyho Fehu s názvem Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Protagonisty filmu jsou právě Shoky a Morthy, youtuberská dvojice se slibnou kariérou a zároveň dlouholetí kamarádi od dětství. Shokyho ve filmu ztvární Štěpán Kozub a roli Morthyho si zahraje Jakub Štáfek.

Dvojice společně tvoří zábavná videa na internet, Morthyho už ale jejich dětinský content pomalu přestává bavit, a to především kvůli vlivu jeho současné přítelkyně. Vše se obrátí vzhůru nohama s vydáním jejich nejnovějšího videa, za které od fanoušků schytají pořádnou vlnu hate komentářů a navíc musí jít za jejich nepovedený prank na prospěšné práce.

V tu chvíli mají poslední šanci, jak zachránit jejich dosavadní našlápnutou kariéru. Spolu s neúspěšným youtuberem a zároveň prodejcem vysavačů Radomilem, Morthyho přítelkyní Sárou a lovkyní duchů Lucií se tak vydávají na jejich poslední velkou akci. Společně hodlají rozluštit dlouholetou záhadu Devíti křížů a napravit si tak jejich youtuberskou reputaci. Zdali se jim to podaří se dozvíš už 5. srpna v kině, kdy film Shoky & Morthy: Poslední velká akce vychází.