Ke konci roku bychom se měli dočkat párů Off-White x Air Jordan 2 Low

Po nedávném odhalení všech padesáti párů Nike Dunk Low z kolekce “The 50” ve spolupráci se značkou Off-White tu máme další překvapení. Virgil Abloh totiž jako další novinku s Off-White brandingem chystá mezi mnoha lidmi nepříliš známou a oblíbenou siluetu Air Jordan 2 v nízkém provedení.

Těšit se můžeme rovnou na dvě colorways, přičemž ta první si bere velkou inspiraci z původního OG provedení Varsity Red. K tomu přidává pouze typické Off-White prvky jako dnes již ikonický ziptie na tkaničkách s potiskem “SHOELACES” nebo také potisk “Off-White for NIKE” na vnitřní straně tenisky. Na druhé straně poté najdeme podpis samotného Michaela Jordana.

Druhý pár používá černý základ a víme o něm mnohem míň než o tom prvním. Tohle provedení se totiž objevilo pouze na jediné fotce, tak si ho prohlédni aspoň na ní. Kolaborace by mohla vycházet už letos v listopadu, jelikož v tu dobu slaví model Air Jordan 2 své 35. výročí. Přesný release date zatím ale nebyl zveřejněný.

To neplatí u zmiňovaných Low Dunků, které v rámci exkluzivního přístupu dropují nejspíš už 8. srpna. Jak zvýšit šanci na výhru se dozvíš v jednom z našich nedávných článků.