Jak získat Early Access a chytnout nové Off-White Dunky?

O nové kolekci “The 50” v rámci spolupráce brandů Nike a Off-White už sis mohl nedávno přečíst v jednom z našich jiných článků, nyní ti ale dáme pár rad, jak takové tenisky chytnout.

Značka Nike totiž nedávno blíže odhalila, jak funguje jejich Early Access systém, který ti umožní koupit jeden pár v libovolné velikosti ještě před oficiálním releasem. Šance dostat Early Access je sice malá, je tu ale způsob, jak tuhle pravděpodobnost ovlivnit. A není to vůbec složité.

Padesát nových Off-White Dunků

Největší šanci na Early Access totiž podle Nike mají uživatelé, kteří aktivně používají aplikaci SNKRS. Stačí tak číst články a novinky přímo v aplikaci, kde najdeš třeba sérii “Behind the Design”, občasné livestreamy nebo třeba dotazníky. Early Access by navíc měl být zaměřený přímo pro tebe, což v praxi znamená, že když budeš číst hodně článků o siluetě Nike Dunk, je větší šance, že dostaneš EA právě na ní.

Jak moc aktivita v aplikaci SNKRS doopravdy ovlivňuje šanci na EA je sice otázkou, stojí to ale alespoň za zkoušku. Early Access pro kolekci “The 50” by měl být dostupný už 8. srpna, pokud tedy v ten den svůj přístup nedostaneš, měl si tentokrát smůlu.