Balenciaga chystá šílenou kolaboraci s Crocs

Balenciaga nedávno v rámci jejich virtuální deep-fake přehlídky odhalila svojí kolekci na jaro 2022, která by dle všeho měla přinést i další opravdu zajímavou kolaboraci se značkou Crocs.

Když se řekne Crocs, asi každému se vybaví děravá gumová bota s páskem vzadu. To v podstatě zůstává, značka Balenciaga akorát vzala tuhle siluetu a udělala z ní botu na podpatku a vysokou holínku, obojí hned ve třech barevných variantách – v šedé, černé a zelené.

Není to poprvé, co se tyhle dva úplně odlišené brandy spojili. Poprvé tomu bylo už v roce 2018, kdy vznikly Crocsy s obrovskou platformou v mnoha barevných provedeních.

K poslednímu releasu chodily i barevné detailní piny do děr v botách, tentokrát ale není úplně jisté, jestli přijdou zdarma také. K podpatkové verzi možná, k té holínkové pravděpodobně ne, vzhledem k tomu, že zde jsou díry zakryté.

Kolaborace s Crocs by měla vyjít v rámci Balenciaga kolekce Spring 2022, její přesný release date ale zatím nebyl zveřejněn.

A pokud chceš vidět ty nejlepší tenisky, které vyšly minulý měsíc, koukni na článek Best of Sneakers: Květen 2021 u nás na webu.