Yeezy do každé rodiny? Kanye West pomalu plní své sliby

Po úplně prvním releasu modelu YEEZY BOOST 750 v roce 2015 se jejich designér, Kanye West, rozpovídal v rozhovoru v rámci rádiové show Breakfast Club o jeho plánech a budoucnosti spolupráce se značkou adidas. Právě tehdy se zmínil o tom, že jeho snem by bylo zpřístupnit linii Yeezy pro úplně každého, kdo si na ně jenom vzpomene. Tehdy to sice znělo dost nereálně až utopicky, dnes už je ale Yeezy v sneaker komunitě velkým pojmem a některé modely by se daly označit dokonce mainstreamem.

Konečně se tak letos dočkáváme naplnění Kanyeova proroctví, kromě nových releasů nás totiž v roce 2021 čekají i desítky restocků již vydaných colorways.

Ještě na konci května nás tak čeká třeba restock populárních futuristických pantoflí YEEZY FOAM RNNR “Sand“, o kterých ses mohl dočíst v jednom z jiných článku u nás webu. V průběhu následujícího měsíce bychom se poté měli dočkat dalších YEEZY SLIDES rovnou ve třech barevných provedeních, a to “Core”, “Resin” a “Pure”.

Nejbohatším měsícem plným restocků těch nejlepších tenisek bude rozhodně srpen, ve kterém nás čekají například rovnou dva páry YEEZY BOOST 700 MNVNs v barvách “Triple Black” a “Orange”. Pro první zmíněnou colorway jde už dokonce o třetí release, musíme brát ale v ohled fakt, že ten první byl in-store only.

Kromě “sedmistovek” se v srpnu dočkáme rovnou čtyř párů té nejvíc ikonické Yeezy siluety vůbec. YEEZY BOOST 350 V2 re-releasují v provedeních “Tail Light”, “Black Static”, “Cloud White” a “Synth”.

Ani těmi to v srpnu stále nekončí, to nejlepší nás totiž čeká na konci. Jako další totiž přichází už třetí restock legendárních YEEZY BOOST 700 “Wave Runner”, které dropovaly už v letech 2017, 2018 i 2019. Tentokrát je to ale speciální i tím, že původní cenovka 300 dolarů spadla až na férových 240 dolarů.

Už v září se poté můžeš připravovat na chladnou zimu s nákupem YEEZY DSRT BT, přičemž si budeš moct vybrat z provedení “Oil” a “Rock”. Společně s nimi znovu vyjde i letošní novinka, YEEZY 450 “Cloud White“.

Ve stejném měsíci se dočkáme i dalších pantoflí, tentokrát nepůjde ale o Foam Runners, ale o jednoduché a podle jejich uživatelů i extrémně pohodlné YEEZY SLIDES, konkrétně půjde o colorways “Soot” a “Pure”.

Seznam restockovaných Yeezy tenisek Kanye ukončil listopadovým releasem, který nabídne v první řadě YEEZY 500 “Blush” a jako další také YEEZY BOOST 350 V2 “Blue Tint”. Je stále ale dost pravděpodobné, že se dočkáme i dalších dosud neoznámených dropů, jak se starými, tak i se zbrusu novými sneakers.