Supreme pokračuje ve spolupráci se značkou Nike na siluetě Air Max 96

Po dvou měsíční pauze po velmi úspěšném releasu siluety Nike SB Dunk Low ve spolupráci se Supreme se tahle newyorská značka vrací se svojí verzí modelu Air Max 96. Těšit se můžeš rovnou na tři různé provedení, a to v černém, stříbrném nebo maskáčovém motivu.

Všechny colorways spojují červené detaily v podobě ikonického Box Loga a Swooshe. Hlavním aspektem tenisky jsou ale průhledné části na nártu a stranách boty, přes které je jasně vidět na červenou vložku s obrovským nápisem Supreme. Právě to dává téhle kolaboraci unikátní vizáž, kterou si s ničím jen tak nespleteš. Zajímavým prvkem těchto párů jsou i 3M reflexní detaily okolo tkaniček a kotníků nebo stříbrné Supreme logo zezadu na patě.

Nejnovější kolaborace značek Nike a Supreme má release date pro Evropu naplánovaný na 6. května, chytat můžeš klasicky jako vždy přímo na Supreme webu za retail ve výši 190 dolarů. Součástí spolupráce jsou i speciální Lightweight Crew Nike ponožky v červené a černé barvě s velkým Supreme logem přes celou výšku ponožky. Otázkou ale ovšem zůstává, jestli se ponožky budou prodávat samostatně, nebo rovnou v packu s Air Maxy za jednotnou cenu.

O páry Air Max 96 bude určitě menší zájem než o poslední drop Dunků, pokud se ti tedy naposledy stránka ani nenačetla, nezoufej a dej tomu tentokrát druhou šanci, třeba to zrovna vyjde. Kolaborace se zatím setkala s pozitivními, ale i mnohými negativními ohlasy. Názory jsou rozdílné, mně ale stříbrné tenisky v kombinaci s červenými ponožkami a pořádnými baggy šusťáky přijdou docela dope. Na které barevné provedení máš spadeno ty?