Nové Dunky “What The Paul” můžeš chytat i na Popname

Navrhnout a uvést do prodeje vlastní provedení jakékoliv Nike siluety je pro nespočet lidí po celém světě životní sen. A jen málokterý sportovec se může chlubit tím, že takové tenisky má rovnou dvě. Celosvětově známý americký skateboardista Paul Rodriguez je v tomhle ale na úplně jiném levelu, jeho další release bude totiž už desátým, který pod svým jménem společně se značkou Nike vydává.

Pokud bys náhodou nevěděl, kdo že to ten Rodriguez vlastně je, rychle ti ho představím. Paul Martin Rodriguez Jr. je známý pod svou přezdívkou P-Rod a má na svém kontě 10 medailí z X Games, pravidelného turnaje plného extrémních sportů jako je snowboarding, lyžování, BMX závody a pro nás nejdůležitější – skateboarding. Čtyři z jeho medailí jsou zlaté, není tak pochyb o tom, že P-Rod je ve světě skateboardingu opravdová legenda. Má dokonce o jednu medaili víc, než samotný Tony Hawk, ten to ale vyrovnává tím, že šest z jeho devíti medailí se třpytí zlatem.

Paulův historicky desátý release jsou nízké SB Dunky “What The Paul“, které vychází už 22. května za cenu 110 euro. Kromě aplikace SNKRS najdeš tyhle tenisky ale i na POPNAME, tak nezapomeň chytat i tam, ať máš větší šanci tuhle limitovanou spolupráci ulovit. Sleduj jejich Instagram a určitě o nic nepřijdeš.

Jak už název colorway napovídá, každá bota bude jiná, jak už to u What The releasů bývá. Jedny takové má třeba i rapper Zayo ve videoklipu na track Usmev, což ses mohl nedávno dočíst v prvním díle série HEAT on FEET u nás na webu. Nejen, že levá a pravá bota se úplně liší, ale každá část tenisky je zcela speciální a šílená. Pokud chceš tedy pořádně zaujmout a vidět, že se náhodní lidé na ulici za tvými teniskami udiveně a zaujatě otáčí, neměl bys tenhle drop zmeškat.