Verune a její story z taxíku (grcman 3.0.) – NFTS #737

Verune a Nikos v novejch News From The Streets – dozvíš se něco o novejch projektech na naší scéně nebo jaká legendární česká hra se dočká svýho pokračování. Sleduj!

1.Ondra Riffler si pro tebe připravil už druhej díl článku o hráčích NBA, kteří dělají rap – se zaměřením na Newschoolers

2.Instagram se rozhodl pustit se do trhu s NFTs, víc už se dozvíš na našem webu. 

3.Radikal Chef vydal očekávanej projekt „Slovenský Hollywood” – pozval si na něj třeba Dameho, Separa, Huga Toxxxe a další. 17 tracků, 17 bangerů. Pokud ti unikl krátkej trailer k albu, tak sleduj skrze link dole. 

4.Hasan vydal novej projekt „Echo”, instrumentální projekt s jeho autentickou produkcí, živými nástroji a vokály od členů Milion+

5.A novej projekt taky vyšel Zayovi – jmenuje se „WASSUP” a pozval si na něj třeba Sameye, Taomiho, Ega, Marka Damiana a další.  

6.Legendární Bulánci se vracej! A to díky pomoci fanoušků, kteří na Startovači darovali projektu k dnešnímu dni skoro 4.5 milionů korun

7.Pridenyyy vydal novej track Flop, na beatu Cpskyy

8.58G leakujou novej track na svým IG. 

9.Lád’a Sinai si do novýho dílu podcastu pozval Roxanu. Very najs. 

10.YG Moris vydal novej track „1996 Butterfly freestyle” i s dost příjemným a pohodovým street videem, tak to zkontroluj. 

11.Lvcas Dope se objevil v Mr.Kubelík Show na kanále Wolfstreet Bros, ve který (podle vzoru americkýho Hot Ones) zpovídaj hosty při ochutnávce pálivýho jídla. 

12.Asap Rocky se objevil ve videu od GQ, ve kterým rozebral některý svý ikonický outfity.