Sheck Wes podepsal profesionální smlouvu v pařížském basketbalovém týmu

“I be ballin’ like a mo’f*ckin’ pro” rapuje Sheck Wes na “Mo Bamba”, jednom z největších rapových hitů uplynulých let, málo kdo však tušil, že se tato věta stane po třech a půl letech realitou. Tento teprve dvaadvacetiletý rapper totiž podepsal smlouvu s basketbalovým týmem Paris Basketball, hrající v druhé nejvyšší francouzské basketbalové lize LNB Pro B. Sheck si tak plní další ze svých dětských snů a po rapové kariéře otevírá i kapitolu profesionálního basketbalisty. Na novou desku tohoto rappera si tedy budeš muset pravděpodobně nějakou tu dobu počkat.

Pro fanoušky člena Travisova Cactus Jack labelu možná není tento krok žádným překvapením, Sheck svoji vášeň k basketbalu nikdy neskrýval. Ať už například vydáním skladby, pojmenované po jeho homiem z hoodu, Mohameda Bambovi, který jako číslo 6 draftu v roce 2018 zakotvil v Orlandu Magic. Zastihnout si tohoto rappera mohl také například na některých fotkách nebo videích z tréninkových hal, kde se mu dařilo relativně slušně střílet trojky nebo smečovat. Sheck pak trochu rozbouřil vody v listopadu loňského roku, když na Twitteru uvedl, že se dostal do draftu na nadcházející ročník NBA, načež se mezi fanoušky strhla lavina spekulací o pravdivosti tohoto tvrzení. Jak se nakonec ukázalo, jednalo se o vtipné promo ke skladbě “BEEN BALLIN”, kde Sheck ztvárňuje sám sebe jako účastníka draftu zámořské NBA.

Každopádně autor jednoho z nejslavnějších rapových tracků posledních let se přeci jen dočkal, dostal se do profesionálního basketbalového týmu a jak vypovídají některé dostupné informace, Sheck se připravuje jako skutečný profík. Poslední dobu údajně trávil v posilovně a na trénincích, takže je jasné, že chce být pro svoje premiérové profesionální angažmá stoprocentně ready. Takže Sheckovi drž palce, k pařížskému týmu se připojí už za pár týdnů, konkrétně v květnu.