S novým Samsungem Galaxy A52, A52 5G a A72 se kreativitě meze nekladou. Poznej novou řadu Galaxy A

Společnost Samsung nedávno představila tři nové modely Samsung Galaxy A52, A52 5G a A72. Mezi přednosti nové řadě Galaxy A patří vynikající fotoaparát, špičkový displej, voděodolnosté provedení a baterka, která vydrží až 2 dny. K dalším výhodám se řadí bezproblémová integrace do ekosystému Galaxy, takže lze telefony propojit s dalšími zařízeními značky Samsung. Do systému patří například sluchátka Galaxy Buds+ či Buds Pro, lokalizační zařízení Galaxy SmartTag nebo tablety Galaxy Tab. Pokud tedy vlastníš něco z ekosystému Galaxy, tvůj život s tímto telefonem bude zase o něco lehčí. A proč si ho tedy pořídit?

Vyjádři se foťákem

Jak je u Samsungu známo, laťku kvality fotoaparátů u chytrých telefonů nastavuje pomerně vysoko a modely Galaxy A52, A52 5G a A72 nejsou výjimkou. Díky inovacím typickým pro řadu Galaxy A si s nimi užiješ spoustu srandy a k tomu ti jako vzpomínky zůstanou kvalitní fotografie a videa. Pro natáčení videií na TikTok a focení na Instagram značka ideál, nemyslíš? Možná se ptáš, proč jsou fotoaparáty od Samsungu tak kvalitní. Odpovědí je, že díky univerzalnímu systému čtyřfotoaparátů s rozlišením 64 megapixelů pořídíš pořádně ostré snímky i videozáznamy. Za pozornost stojí i funkce 4K Video Snap – přístroj natáčí video v rozlišení 4K a jednotlivá okénka lze ukládat jako samostatné snímky. Program Scene Optimizer zase využívá umělou inteligenci k automatickému nastavení fotografických parametrů pro 30 kategorií (např. jídlo, krajina či domácí mazlíčci). Nové modely z řady Galaxy A oceníš i proto, že s nimi pořídíš ostrou a kvalitní fotku v noci na párty. Foťák je totiž vybavený optickým stabilizátorem a ten usnadňuje focení či natačení ve slabém světle. V nočním režimu využívá fotoaparát metody vícenásobné expozice, výsledkem jsou jasné a ostré fotografie prakticky i v úplné tmě. Hmm, a to se podle nás bude hodit, až zase otevřou kluby a parties se budou pořádat 24/7.

Skvělý divácký i uživatelský zážitek

S telefonem Galaxy A zažiješ spoustu zážitků, o tom žádná. Samotný zážitek už totiž budeš mít jen z povedeného displeje a sofistikovaného designu, protože na displeji s osvědčenou technologií Super AMOLED si své oblíbené filmy, seriály a další obrazový obsah opravdu užiješ a díky certifikátu Eye Care, který automaticky upravuje barevnou telefonu, nebudou tvoje oči tolik unavené při delším sledování. Na Samsungu oceníš i jeho ekosystém Galaxy, který propojí až tisíce přistrojů v prostředí chytré domácnosti a lze je snadno ovládat právě telefonem Galaxy A. Hodně ceníme funkci SmartThings Find, která umí velmi rychle najít spárované přístroje a lokalizovat je, dále funkci Music Share, kterou využiješ se svým felákem. Pokud i on bude mít Samsung Galaxy, tak stačí telefony synchronizovat a hudbu můžete poslouchat na plné pecky, aniž byste potřebovali zapojit reproduktory. Pak se u toho vyfoťte nebo natočte a nasdílejte si obsah přes funkci Quick Share.

Telefony Galaxy A jsou pro své vlasnostni, funkce a parametry sázka na jistotu, kvalitu a spolehlivost. Odolají vodě, prachu, pořídíš s nimi kvalitní fotky, baterka vydrží až 2 dny a prohlížet si internet s 5G připojením je zkrátka top.

Nové modely mobilních telefonů v České republice koupíš na e-shopu Samsung.cz a u vybraných prodejců elektroniky. Smartfon Galaxy A52 (LTE) ve variantě 6+128 GB je k dispozici v černé, bílé, modré a fialové barvě a jeho doporučená maloobchodní cena je 8 999 Kč. Galaxy A52 (LTE) ve variantě 8+256 GB je ke koupi v černé a modré barvě a doporučená maloobchodní cena je stanovena na 10 799 Kč. Model Galaxy A52 5G se prodává s pamětí 6+128 GB a na výběr je z černé, modré, bílé a fialové barvy, přičemž doporučená maloobchodní cena činí 10 999 Kč. Telefon Galaxy A72 nabízí 6+128 GB prostoru a provedení v černé, bílé, modré nebo fialové barvě a jeho doporučená maloobchodní cena je 11 999 KčPrvní kupující nových mobilních telefonů Galaxy A52, A52 5G nebo A72 můžou získat jako bonus navíc bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+. Akce platí od 17. 3. do 11. 4. 2021 

Článek vznikl v rámci placené spolupráce se Samsung Electronics Czech & Slovak, s. r. o..