Opat vydržel bez Twitch banu pouhé dva dny

Jeden z aktuálně nejznámějších a nejoblíbenějších Twitch streamerů u nás, Opat04, se momentálně potýká s nepříjemnými problémy a noční můrou každého tvůrce. Pouhé dva dny po zrušení jeho už celkově šestého banu na této streamovací platformě si odnáší další trest, který byl tentokrát ze strany Twitche opravdu přísný a nekompromisní.

Již sedmý ban si Opat (ne)zasloužil jen za to, že mu někdo, koho vlastně ani neměl ve svém friendlistu, pozval pozvánku do CS:GO, přičemž dotyčný na svém Steam profilovém obrázku měl obnaženou ženu a její intimní partie. Obrázek byl sice tak malý, že by si ho automatizovaná Twitch kontrola normálně nejspíš ani nevšimla, někteří z Opatových haterů ale museli jeho účet nahlásit, čímž streamerovi zařídili další ban na dobu neurčitou. Sám Opat se k celé situaci vyjádřil ve videu na jeho YouTube kanále, kde kromě projevu jeho zklamání ukáže i zacenzurovanou fotku, za kterou mu Twitch udělil trest i přesto, že se na streamu objevila na pouhou sekundu.

Opat stále doufá v to, že mu Twitch na jeho odvolání odpoví dříve než po třech měsících jako u jeho posledního banu. Svou prosbu směrem ke Twitchi sdílel i v jeho vyjádření na Twitteru, kde mu můžeš pouhým retweetem pomoct k možnému unbanu. Dalším východiskem z téhle zoufalé situace, které on sám už naznačil, je i kompletní přechod na YouTube, což by ale ukončilo jeho Twitch partnerství a možnost kdykoliv v budoucnosti streamovat právě tam. Nejhorší je pro něj podle jeho slov ale právě nejistota a bezmoc, která ho ničí ve všech ohledech.