Jordan Brand ulovil do svých řad novou tvář, je jí Bam Adebayo z Miami Heat

Aktuální seznam členů hráčů, kteří v NBA obouvají tenisky s logem Michaela Jordana se rozrostl o další jméno. Nejnovějším členem Jordan family se stal loňský first time All-Star player a vítěz All-Star Skills Challenge, Bam Adebaybo z Miami Heat. Tento třiadvacetiletý hráč momentálně patří k základním stavebním kamenům obrany Miami Heat a i díky jeho neustále se zlepšující ofenzivě se stává jedním z nejnebezpečnějších hráčů na obou koncích palubovky. Toho si je samozřejmě Jordan tým moc dobře vědom, a proto se tento talentovaný hráč dočkal nabídky, kterou zkrátka nešlo odmítnout.

Tento všestranný univerzál letos zažívá výbornou sezonu, když si ze zápasů prozatím odnáší nejvyšší bodový průměr kariéry, konkrétně 19.5 bodů na zápas, ke kterým přidává i nejvyšší průměr asistencí (5.5) a 9.7 doskoků. Bamova hra dostala v letošní sezoně citelně konzistentní charakter, o čemž vypovídají i jeho četné double-double statistiky za dvouciferný počet bodů a doskoků. Stejně tak sem tam přidá Bam nějaký triple-double, což z něj dělá společně s Jimmym Butlerem pravé tahouny týmu. Heat si služeb tohoto hráče nesmírně cení a vidí v něm budouc legendu, proto se také Bam před sezonou dočkal maximálního pětiletého kontraktu, ohodnoceného na 195 milionů dollarů! To, že se z Bama stal vyzrálý player All-Star kalibru, dokládá i jeho career-high 41 bodů na palubovce silného Brooklynu.

Právě díky těmto úspěchům se Adebayo dostává do společnosti značky Jordan Brand, po bok spousty hráčů NBA, kteří tenisky Jordanu už nějaký ten pátek obouvají. Pro zajímavost, seznam čítá jména jako Jayson Tatum, Luka Doncic, Zion Williamson, Kemba Walker nebo Carmelo Anthony, kteří s oblibou obouvají model 35. Mezi další členy Jordan family patří také například Russell Westbrook se svým signature modelem “Why Not Zero”, Chris Paul nebo Victor Oladipo. Loni se také Jordanu povedlo ukořistit například Bradley Beala nebo Carise LeVerta. Adebayo se tak stal další mladou a perspektivní posilou Jordanu a kdo ví, třeba bude Bam jedním z dalších hráčů, kteří si pod křídly této legendární značky vyslouží svoji vlastní podpisovou tenisku.

Pokud se chceš o podpisu Bama dozvědět více, přečti si rozhovor s tímto hráčem na oficiálních stránkách Jordanu, kde se například dozvíš, jaká silueta od Jordanu patří k Bamově oblíbené nebo co jej vedlo k samotnému podpisu.