Carhartt x Converse přináší další dva páry Chuck 70

Značka Converse pro rok 2021 chystá mnoho již oznámených kolaborací, mezi kterými najdeme brandy jako je například Ambush, Joe Freshgoods, Bandulu, Braindead a neposlední řádě právě třeba Carhartt. Není to poprvé, co se Converse a Carhartt pojí na společném projektu, tentokrát ale vsadili na jistotu a přináší nám dva jednoduché páry Chuck 70 High Top v ikonické Carhartt hnědé a maskáčové barvě.

Ve stejném barevném provedení vycházely tyto páry už v červnu roku 2019 s jediným rozdílem, tenkrát byly totiž v nízké verzi. Přesně tyto poté restockovaly minulý rok v dubnu, až teď se jich však dočkáme ve vysokém podání. Stejně jako u Low párů najdeme na jazyku logo Carhartt a přímo na vložce vtisknutý nápis Carhartt, zatímco na vnitřní straně boty se nachází speciálně upravená Converse hvězda, která je oproti té klasické oranžově zbarvená stejně jako zmíněné Carhartt logo. Ke každému páru na tebe čekají dvě možnosti tkaniček, kromě bílých tak můžeš k maskáčovým párům nosit černé a k těm hnědým stejnobarevné tkaničky.

Páry Carhartt x Converse Chuck 70 High Top jsou už od 31. ledna online na webu Converse.com za 110 euro, pokud si je ale budeš chtít objednat přímo z tohoto odkazu, budeš si muset sehnat nějakého reshippera, jelikož Converse bohužel do České ani Slovenské republiky neposílá. Kromě toho je ale určitě po chvilce hledání najdeš i jinde. Jak colorway “Hamilton Brown”, tak i provedení “Covert Green” si můžeš podrobně prohlédnout na obrázcích níže. Kromě toho tam najdeš i fotky Romana Gonzaleze, který tuhle skvělou spolupráci vyzkoušel na skatu.

Zdroj: @carharttwip Instagram