The North Face a Gucci releasují společnou kolekci

Společná kampaň byla odhalena už před více jak třemi měsíci, až teď se však dostává do rukou zákazníků. Zahrnuje položky od oblečení jako jsou bundy, trika i kalhoty, přes obuv až po všemožné doplňky. Celá spolupráce brala inspiraci z myšlenek sebepoznání, průzkumu a 70. let, hodně se ale také zabývala samotnou udržitelností produktů, na čemž si obě značky hodně zakládají.

Kolekce využívá nové jednoduché logo, které je založené na původním The North Face logu, pod nímž je přidán nápis Gucci a tři pruhy v ikonické zelené a červené. Vlajkovými produkty celé kolekce jsou obrovské péřové bundy v pestrých barvách a motivech, kromě toho nám ale Gucci a The North Face nabídnou i tři colorways turistické boty, která využívá podrážku Goodyear, na straně a na jazyku má samotné speciální logo a její tkaničky mohou připomínat lezecké lano. Níže se můžeš podívat na oficiální trailer celé spolupráce.

Kromě oblečení kolekce nabídne osm nových zavazadel, které využívají ať už klasických Gucci motivů nebo společného loga. Všechny zavazadla obsahují nylonovou tkaninu ECONYL vyrobenou z recyklovaných materiálů, kterou lze znovu recyklovat a přetvořit. V barvách Gucci x The North Face se dále můžeš těšit i na stan a spacák pro ty pravé high-end turisty.

Kolekce odstartovala prodej už 29. prosince ve speciálně upravených kamenných obchodech v Číně, do Evropy se dostane až o něco později, zatím se to odhaduje na začátek ledna. Pro šťastlivce budou některé kousky ve formě rafflu dostupné i na webu Gucci. Ty nejzajímavější kousky z této spolupráce si můžeš prohlédnout v galerii níže.