Limitované ručně barvené Air Force 1 x Stüssy brzy v prodeji

Po úspěšném releasu hned dvou barevných provedení modelu Nike Air Force 1 ve spolupráci se značkou Stüssy nám tahle kolaborace přinese ještě něco speciálnějšího, v první řadě ale hlavně limitovanějšího než naposledy. Už jenom chytnout alespoň jednu ze dvou původních colorways (Fossil Stone a Triple Black) bylo tvrdým oříškem a ne každému se poštěstilo, tentokrát to bude ale ještě o něco horší. Brand Stüssy totiž nedávno na svém Instagramu zveřejnil fotku pěti nových pestrobarevných párů Air Force 1.

Jak v popisku uvádí, každá bota je ručně a s láskou barvená v Los Angeles ve státě Kalifornie. Za samotným barvením stojí projekt Lookout & Wonderland, který se zaměřuje hlavně na užité umění. Použity byly pouze přírodní a ekologicky sbíraná barviva, tenisky tak byly obarveny rostlinami speciálně vybranými pro jejich pestrost a pokožku zklidňující léčivé vlastnosti.

Kromě samotných barev se na teniskách oproti prvnímu releasu nic nezmění, na patě a na toeboxu tudíž znovu najdeme SS logo, zatímco na jazyku nás čeká klasické Stüssy logo. Barevných provedení vychází celkem pět, přičemž každá z nich má představovat jedno město ze Stüssy World Tour. Těšit se tak můžeme na modré, žluté, fialové, zelené a červené páry zobrazující New York, Los Angeles, Londýn, Paříž a Tokio. Jelikož jsou tenisky ručně barvené, máš tu jistotu, že každý pár je jedinečný a ten tvůj tak nikdy nebude s jiným úplně totožný.

Barevné Air Force 1 x Stüssy vycházejí v limitovaném počtu už v pátek 29. ledna přímo na webu Stüssy v 19:00. Retail zatím není potvrzený, částka by se ale měla vzhledem k předešlým dropům pohybovat okolo 130 dolarů. Na to, jak probíhalo samotné barvení, se můžeš podívat ve videu přímo na Instagramu Stüssy.