Jordan a Paris Saint-Germain odhalují už čtvrté pokračování jejich společné kolekce

Celosvětově známý tým Paris Saint-Germain, jehož barvy hájí například nadaný fotbalista Neymar Jr., pokračuje ve své spolupráci se značkou Jordan. Po nedávném představení párů Air Jordan 1 High Zoom CMFT nás tak znovu čeká i kompletní kolekce. Boty sice původně měly dropovat už 29. ledna, release ale musel být z nejspíše technických důvodů přesunut. Kolekce se nese v podobných barvách jako právě nadcházející jedničky inspirované Mléčnou dráhou, která má podle zástupců týmu představovat novou dimenzi, ve které se klub aktuálně vyvíjí. Nadcházející tenisky Jordan v kolaboraci s PSG si můžeš prohlédnout níže.

Kolekce se znovu točí kolem dresu v barvách “Hyper Pink” a “Psychic Purple”, které doplňují černé detaily. Právě tenhle design si budou oblékat hráči Paris Saint-Germain, spolu s předzápasovým trikem na rozehřátí, kraťasy, ponožkami a tréninkovým kompletem, který pro změnu bere inspiraci z raketoplánů NASA. Na kraťasech i na samotném dresu najdeme při bližším pohledu nenápadný legendární Elephant print, který se poprvé objevil na modelu Air Jordan 3 už v roce 1987 a od té doby se stal jedním z nejvíc ikonických Jordan motivů.

Tenisky Air Jordan 1 High Zoom CMFT vycházejí až 17. února v aplikaci SNKRS, zatímco všechny kousky oblečení můžeš objednat už teď přímo na stránkách Nike nebo PSG. Neváhej s nákupem, velikosti už totiž pomalu mizí, pokud tedy chceš tento pestrobarevný dres či jiný kousek z kolekce zařadit do svého šatníku, měl by sis pospíšit.