Berlin Fashion Week z pohodlí domova?

Letos sice Berlin Fashion Week nemohl proběhnout tak jako v minulých letech. Pořadatelé se ale přirozeně adaptovali a zajistili i přes nepříznivé podmínky náhradní program. Mezi něj patří i výstava BERLIN, AUGMENTED BERLIN, jenž je součástí projektu BERLIN, BERLIN, za kterým stojím německá stránka a street magazín Highsnobiety fungující už od roku 2005.

Výstavy BERLIN, AUGMENTED BERLIN se můžeš zúčasnit zcela zdarma pomocí svého mobilního telefonu nebo tabletu, stačí mít funkční fotoaparát a připojení k internetu. Poté ti zbývá navštívit stránku BERLIN, BERLIN a můžeš vidět díla několika celosvětově známých umělců. Jmenovitě jsou to Cibelle Cavalli Bastos, Joachim Bosse, Bianca Kennedy & The Swan Collective, Manuel Rossner, Sucuk & Bratwurst, Tabitha Swanson, Ruohan Wang a jako speciální host se zde objeví i brand ACRONYM, je tedy určitě na co se těšit.

Celá výstava probíhá v takzvané rozšířené realitě, která na rozdíl od virtuální používá reálný obraz světa, který je akorát doplněný počítačem vytvořenými objekty. Můžeš se těšit na celkově osm expozic, všechny najdeš od 22. do 24. ledna na už zmíněné stránce akce. Jedinečnou výstavu si tak můžeš užít z pohodlí svého domova i kdekoliv jinde, tak si radši pospěš, než promeškáš tuhle příležitost. Pokud tě projekt BERLIN, BERLIN opravdu zaujal, můžeš ho podpořit i nákupem trika nebo mikiny k akci přímo na stránce Highsnobiety. Prodávané kousky si můžeš prohlédnout níže, dostupné velikosti ale pomalu mizí, tak neváhej s objednávkou.