Darewin vydává další mixtape Kruhy V Konopí Vol.1

Po prvních dvou vydaných videoklipech k trackům Real Trap a Press vydává jeden z nejvíce nedoceněných interpretů lokální scény, Darewin, svůj další mixtape. Ten nese název Kruhy V Konopí Vol.1 a je z něj jasně slyšet Darewinův klidný a pravý sound.

Mixtape Kruhy V Konopí se skládá z celkem třinácti tracků, přičemž devět z nich produkoval beatmaker Oxygen Archives. Společně s Darewinem si podle vzoru z knihy Atomic Habits (překládáno jako Atomové návyky) pro sebe připravili speciální challenge, která spočívala v tom, že Oxygen každý den navaří dva nové beaty a Darewin každý den do jednoho z nich napíše a nahraje track. Kdo tohle tempo neudrží, platí tomu druhému. Challenge probíhala dokonce i přes to, že Oxygenův test na koronavir byl pozitivní, jak Darewin naráží v tracku Real Trap.

Na mixtapu najdeš dohromady 7 featů, slyšet tak můžeš jména jako je Idea, AstralKid22, Prezident Lourajder, Martin Matys, Last a v neposlední řadě i Fakin´ Buh, který se zde objeví rovnou dvakrát, a to na tracku Zavři Oči a Za To Nemůžu Kámo, kde se ukáže společně s posledním pozvaným hostem, Painem.

Darewin svůj poslední počin Kruhy V Konopí Vol.1 dropnul už 10. prosince, stále si ale ještě můžeš koupit fyzickou kopii ve formě CD na webu Tusy Soul Music a také exkluzivní longsleeve triko. S tím si ale budeš muset pospíšit, zbývá totiž už pouze posledních pár velikostí. Celý projekt zní naprosto autenticky a nezaměnitelně, nemůžu tedy říct, že by mě Darewin zklamal. Je to ideální poslech na dlouhé cesty autem, stačí se jen zaposlouchat a užívat si jízdu. STAY TUSY.