CPFM x Nike Dunk Low zdobí zářivé krystaly Swarovski

Pokud se bavíme o Nike kolaboracích, ty s Cactus Plant Flea Market bývají vždy jedny z nejzajímavějších. A to platí obzvlášť v případě, že se pracuje se siluetou Nike Dunk Low, která zatím doslova ovládá celý rok 2020. Tyhle zářivé krásky, které zdobí kamínky Swarovski, si s trochou štěstí budeš moct už brzo koupit.

Kromě samotných Swarovski krystalů nepravidelně nalepených na bílém základu po celém svršku boty zde najdeme i zvětšený Swoosh, což nevidíme u CPFM poprvé. Naposledy tomu bylo u modelu Blazer, který releasoval v létě roku 2019. Na první pohled také zaujmou pestrobarevné vložky s písmeny L a R, aby se ti náhodou nespletlo, jaká bota patří na jakou nohu. Speciální zelený box s nápisem SUNSHINE v sobě kromě páru bot skrývá i stejnobarevný dustbag s nápisem “just do it.” a kultovním CPFM smajlíkem.

Kromě samotných tenisek nás čeká i release černé mikiny opět s nápisem “just do it.” přes celou hruď, na který byly tentokrát znovu použity stejné krystaly Swarovski. Celý release uzavře už jenom doplněk na klíče v podobě CPFM smajlíka s malými žlutými kamínky. Je dost pravděpodobné, že drop bude exkluzivní pro stránku CPFM, kde všechny věci budeš moct koupit už 18. listopadu. Retail zatím nebyl zveřejněn.