COMME des GARÇONS x Air Force 1 Mid restockují

Nejnovější společnou práci značek Nike a COMME des GARÇONS sis mohl koupit už 2. listopadu, pokud se ti ale při dropu nepoštěstilo, máš zde další šanci. Tato kolaborace na modelu Air Force 1 Mid totiž 13. listopadu restockuje.

Těšit se tak znovu můžeš na obě colorways – jak bílé, tak černé provedení. Na první pohled vypadají páry poměrně obyčejně, při bližším prozkoumání si ale můžeš všimnout prémiové kůže, která při výrobě těchto bot byla použita. Kusy kůže jsou u tkaniček, Swooshe, paty a přezky zakončeny surovými okraji, které navozují dekonstruovaný efekt. Kromě toho je na přezce vtištěný i nápis COMME des GARÇONS, na patě poté nalezneme klasické Nike Air logo. Celá bota stojí na podrážce vybavené bublinou Air.

Jeden pár COMME des GARÇONS x Air Force 1 Mid tě přijde na 270 dolarů a koupit ho můžeš jak je všech kamenných prodejnách Dover Street Market, tak i na DSM webu. Těsně poté dropne i u dalších CDG retailerů, pokud si tedy nestihl první release 2. listopadu, tentokrát si to nenechej ujít.