adidas x IVY PARK Drip 2

První drop kolaborace adidas x Ivy Park se konal v lednu tohoto roku. Po úspěchu se letos opět spojily dvě módní ikony Beyoncé a #threestripesbrand a vytvořily activewear, který přichází v pěti tónech: Azure, Coral Lake, Honey Drip, De – Grassy a Canari. Pojďme se na tu paletu barev podívat blíž.

Kolekce je zaměřená převážně na ženy. Vybírat můžeš z šatů, sukní, bodysuits, sportovní podprsenky nebo i sáčka. Přesto se dají sehnat i neutrální kousky jako kloboučky, zimní čepice, belt bagy nebo klasické adidasové zvonáče a mikiny. Na českém trhu jsou dostupné i modely tenisek: adidas Nite Jogger, Forum Lo, UltraBOOST OG, Supersleek 72 a Forum Mid.

 „The park became a state of mind. The park became my strenght. The park is what made me who I am.“ #ThisIsMyPark #WhereIsYourPark – Beyoncé

Kolaborace opět přináší opravdu široký výběr. Plusové body kolekce nasbírala také za originalitu, širokou barevnou škálu a kvalitu. Zároveň poskytuje i široký výběr velikostí, a tím podporuje všechny typy postavy. To je také důvod, proč byla kolekce nafocena na plnoštíhlé modelce, které všechny kousky perfektně sedí. Adidas x Ivy Park je jednoduše stylová a zároveň funkční.

Zakladatelka značky Ivy Park Beyoncé vyzývá ženy, aby našly svůj „Beast Mode“, své sny a šly za nimi.  Kolaborace podporuje vnitřní krásu žen, sílu a energii, kterou podtrhuje každý kousek. Sama Beyoncé se netají láskou ke sportu, který ji naučil disciplíně a vytvalosti. Přiznala, že do parku chodí načerpat energii i před svými koncerty.

Za mě kolekce splnila očekávání. Spojení dvou ikon vznikla hravá, stylová kolekce se skvělou myšlenkou, co víc si přát. A jak oslovila kolaborace adidas a Beyoncé tebe?