adidas a Pharell vytvořili speciální dresy pro Arsenal, United, Juventus a další!

Spolupráce adidasu s Pharrelem Wiliamsem je už několik let velkým lákadlem a naplno ukazuje své kvality a potenciál do budoucna. Tato spolupráce je známá především díky botám, ale to se teď změnilo. Pharell s adidasem navrhli dresy pro 5 evropských týmůArsenal, Manchester United, Real Madrid, Bayern Mnichov a Juventus. Inspirací k navržení těchto dresů byla historie klubu a přepracování ikonického dresu daného týmu. Oproti normálnímu zpracování, tento kousek vypadá, že je namalován ručně. Uvidíš sám, je to bomba!

Jak jsem říkal, Pharell se nechal inspirovat historií a zašel opravdu daleko. Dres Arsenalu je stvořen z venkovního dresu z počátku 90. let, Manchester United zase vychází z dresu mezi lety 1990-92 i s hlavním poznávacím znamením – sněhovými vločkami. Juventus je o něco mladší. Tento kousek totiž je takovou aktualizací na venkovní sadu ze sezóny 2015/16. Bayern má naopak domácí sadu z let 1991-93. Poslední dres Realu Madrid je takovou “poctou” Yohji Yamamotovi, který tento dres navrhl v sezóně 2014/15. Každý z dresů esteticky připomíná ručně malovaný kousek. Je tomu tak a není tomu jinak, Pharell znovu dokázal zvednout ze židle všechny fanoušky. Za mě musím uznat, že se dresy opravdu povedly, zvlášť Arsenal a United.

Po oznámení této speciální historické kolekce Pharell řekl: “Historie je to, co utváří budoucnost a někdy, abychom se dívali dopředu, musíme se nejprve ohlédnout zpět. Každý z nových dresů je symbolem dědictví těchto klubů a skutečnou oslavou sportu.” Pharell tak touto kolekcí ukázal, že je zkrátka všestranný a nebojí se ničeho. Pokud si dres nekoupíš, uděláš velkou chybu!