Samsung a Vasky spojili síly. Kup si nový mobil a získej tenisky ve stejné barvě.

Samsung neustále přichází s novými způsoby, jak dokázat, že mobil není jen přístroj na smsky a volání, ale součást tvého stylu. To dokazuje třeba Samsung Galaxy S20 FE, který nyní seženeš v šesti barevných variantách. Aby Samsung dokázal, že spojení se stylem myslí u svých telefonů vážně, navázal spolupráci s mladým brandem Vasky. Výsledkem je neobvyklá kampaň – při nákupu telefonu získáš kožené tenisky ve stejné barvě. Čti dál, protože tyto tenisky jsou úplně něco jiného než ty, na které jsi zvyklý.

Barvy těchto tenisek se fakt povedly. Od trendy oranžové, přes výraznou červenou, decentní růžovou, elegantní modrou, nestárnoucí bílou k originální mintové. Pokud ještě neznáš Vasky, měl bys to rychle napravit. Ryze česká značka totiž vyrábí poctivé, ručně šité boty, u kterých víš, kdo a z čeho je vyrobil. A to se v dnešní době cení.

„Snažíme se naplnit přání a očekávání našich zákazníků, kteří vždy očekávají kvalitu a především spolehlivost. Řídíme se heslem Tomáše Bati – Náš zákazník, náš pán. To je přesně to, co máme se Samsungem společné,“ popisuje hodnoty značky Václav Staněk, zakladatel a majitel firmy Vasky ze Zlína

Šest telefonů, šest barevných variant tenisek

V návaznosti na uvedení modelu Galaxy S20 FE v šesti barevných variantách, včetně barvy Cloud Mint, představil tým Vasky novou barvu bot s názvem Teny Mint. Ke každé barevné variantě telefonu Galaxy S20 FE si teď můžeš pořídit i stejnou barvu bot Vasky Teny (v hodnotě 2 799 Kč). Stylově tedy propojíš vzhled mobilního telefonu s poctivými, ručně vyrobenými botami. Kterou barvu si vybereš?

PS: Vasky Teny obul i Forgen. Mrkni tady.

Jak akci využít?

Pokud se tedy poohlížíš po novém telefonu, už víš, po kterém sáhnout. A jak získat telefon a k němu Vasky? Nejprve si musíš koupit mobilní telefon Galaxy S20 FE u jednoho z vybraných obchodních partnerů Samsung. Abys získal voucher, zaregistruj se na www.samsung-bonus.eu/cz. Registrovat se musíš nejpozději do 14 dnů od provedení nákupu, nejpozději však do 8. listopadu 2020. Po registraci zadáš údaje o objednávce podle znění pravidel. Po ověření vyplněných údajů ti Samsung e-mailem pošle voucher s unikátním kódem na boty Vasky Teny. 

Jakmile získáš voucher, na stránkách vasky.cz si vybereš boty Vasky Teny v požadované barvě a velikosti a uplatníš voucher v plné výši ceny bot Vasky Teny, a to včetně nákladů na dopravu. Vasky zašlou vybrané boty do 14 dnů. Voucher je možné uplatnit do 31. ledna 2021.

Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, jsou k dispozici na stránkách www.samsung-bonus.eu/cz.