První pohled na spolupráci KITH s BMW

Ronnie Fieg, designér stojící za značkou Kith, společný projekt s BMW poprvé odhalil prostřednictvím dvou příspěvků na Instagramu – v prvním sdílel své nostalgické spojení s tímto výrobcem automobilů a druhým nám ukázal první pohled na společný znak Kith x BMW. Tyto dva příspěvky následovalo zveřejnění několika snímků zmenšené repliky modelu BMW E30 M3 s Kith logy.

Fiegův první příspěvek na Instagramu představoval obrázek jeho tety stojící vedle BMW E21 jeho dědečka z roku 1979. „Tím to pro mě všechno začalo. Kéž by tu byl, aby viděl, co přijde,“ říká. Tento známý návrhář obuvi a oděvů pak včera ráno sdílel další příspěvek, který představil ikonické logo BMW se značkou Kith.

https://www.instagram.com/p/CGCzgBKldxY/

Třetí a nejvíce odhalující příspěvek na Instagramu nám poskytuje podrobný pohled na zmíněnou hračkovou verzi BMW E30 M3. Kultovní vůz je vymalován v klasické barvě Zinno Red s mnoha detaily Kith, které najdeme ať už na logu, tak na zadku auta nebo třeba na potazích sedaček. Celá kolaborace, o které zatím neznáme moc podrobností, bude nejspíš soustředěna právě kolem modelu E30 M3. Na více detailů si ale budeme muset ještě počkat.

Není to poprvé, co některý návrhář spolupracuje se známou automobilkou. Před pár měsíci jsme psali o projektu Virgila Abloha s Mercedes-Benz, ve kterém jsme mohli vidět třeba nové umělecké předělání vozu G-Class, jenž minulý rok oslavil své čtyřicáté výročí.

https://www.instagram.com/p/CGFWQMoltig/