Objev čtyři nové colorways oblíbených vaporizérů PAX 3

Třetí generace kapesního vaporizéru PAX, který si zamilovali zákazníci po celém světě, přichází nově se čtyřmi atraktivními barevnými variantami. Nově se můžeš těšit na Sand společníka, který tě dostane pískovými odstíny, sadu Burgundy s okouzlujícími vínovými tóny, elegantní černou sadu Onyx nebo vaporizér s příslušenstvím v šalvějové Sage barvě. Co tihle společníci umí a proč by sis ho měl/a pořídit? 

Ještě výkonnější baterie a vymazlená appka

Stejně jako předchozí generace vaporizéru PAX je i třetí přírůstek do rodiny určen pro sušené bylinky i extrakty. Třetí generace tě navíc dostane ještě větším výkonem baterie, stejně jako vymazleným designem, funkčností a odolnými materiály ve zdravotnické kvalitě. Když k tomuhle všemu připočteš ještě vychytanou aplikaci, která je k dispozici pro Android i iOS, jen těžko budeš hledat spolehlivějšího konkurenta. A co tato appka všechno zvládne? PAX Vapor ti umožní stahovat firmware nebo ovládat teplotu vaporizace po dvou stupních od 185 °C do 215 °C. S aplikací ale můžeš ovládat i takové detaily, jako barvu LED diody na vaporizéru, nebo vaporizér zamknout proti náhodnému použití. A co si budem, to se hodí na jakoukoliv party s kámošema, kteří si neumí pořídit svůj vlastní vapík. 

5 vaporizačních režimů pro ten nejlepší zážitek

Novinkou vaporizéru PAX 3 je možnost nastavit jeden z 5 vaporizačních teplotních programů. Program Standard se postará o to, aby stoupající teplota během potahu a při nečinnosti vaporizér vychladne. Program Boost pak udržuje teplotu nahřívání po delší dobu. Při nečinnosti chladne pomaleji, takže je ideální pro hustý výpar. Naopak program Efficiency zajistí, že během vaporizace se teplota v komoře postupně zvyšuje a výpar houstne. Předposlední režim Stealth je určen pro diskrétní vaporizaci s neviditelným kouřem. A nakonec poslední režim Flavour zaručí plnou chuť výparu díky tomu, že teplota rychle stoupá během potahu, a po něm pak zase rychle klesá.

Naprostá špička pro variabilní použití

Vaporizéry PAX 3 patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě vaporizérů sehnat. Chuť výparů vycházejících z tohohle inovativního společníka je zkrátka nenahraditelná. Navíc ho využiješ jak k vaporizaci extraktů, tak i konopných CBD krystalů. Závěrem musíme zmínit i snadnou údržbu a nadstandardní desetiletou záruku. Když k tomu připočteš i čtyři atraktivní barvy, dospěješ k názoru, že tahle vychytávka je určená pro všechny, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě a záleží jim na moderním a stylovém designu.

Chceš ho? Tak nabíhej na e-shop va-pax.cz