A$AP Rocky, Tyler, the Creator a Iggy Pop v Gucci, to je nová kampaň “Life of a Rock Star”

Poslední kampaň značky Gucci, za kterou stojí italský designér Alessandro Michele, nese název Life of a Rock Star a jejími modely se stali známí umělci A$AP Rocky, Iggy Pop a Tyler, the Creator.

Fotky i videa s novými Gucci kousky byly pořízeny Harmonym Korinem v únoru v Los Angeles ve vile poblíž západního pobřeží obklopené bujnými rostlinami a palmami. Kromě samotných modelů můžeme vidět i dva papoušky, přičemž jeden z nich je právě Iggy Popův. Většina věcí z této kampaně by měla být dostupná na konci roku 2020 v Gucci kamenných prodejnách i na jejich webu.

Michele ve svém projevu o kampani říká: „Výsledkem je skupinová kampaň se třemi muži, o kterých si myslím, že se bavili stejně jako já. Vždy je tady vidět tento obraz výstřednosti, protože oni sami jsou ve skutečnosti svým způsobem výstřední. Je zde také zobrazen určitý druh zábavy a představa, jak může posedlost vzhledu člověka vytvořit jakýsi společný základ pro formu bratrství. Bylo krásné vidět tyto tři muže pohromadě, jsou sice zdánlivě odlišní, ale ve skutečnosti velmi podobní.

Dále také dodává Life of a Rock Star je další kapitola této cesty. S těmito kampaněmi pracuji na různých cestách, jak být elegantní, a tato trojice tuto myšlenku dokonale ztělesňuje. Rád vyprávím příběh elegance zcela svévolně a nečekaně. Možná je elegance pouze něco ve vzduchu, na co někdy ani nejste připraveni. Mužská elegance může být nepředvídatelná a podivná.