Travis Scott se spojuje s řetězcem McDonald’s na společném Cactus Jack McMenu

Je nepopíratelné, že Travis Scott je v dnešním světě celebritou nevídaných rozměrů. Sám světu určuje, co je zrovna trendy, a to ať už mluvím o hudbě či módě. A to i přesto, že ne vždy to musí být úmyslné. Stačí mu k tomu vyfotit se v některém nepříliš oblíbeném páru tenisek a zveřejnit fotku na Instagram. Do pár hodin se boty budou přeprodávat o stovky dolarů více, a to jenom proto, že si je na sebe vzala fashion ikona mnoha mladých sneakerheadů, Travis.

View this post on Instagram

🍟 we can be gang if u like ketchup like me. Lol

A post shared by flame (@travisscott) on

„Od jeho téměř nezískatelné spolupráce s Nike, přes vlastní cereálie od firmy General Mills, které se vyprodaly do třiceti sekund, až po rekordy trhající virtuální koncert přímo ve hře Fortnite, Travis Scott je definicí slova velký,” píše šéf marketingu McDonald’s v USA, Morgan Flatley. “Kromě toho je skutečným fanouškem McDonald’s a našeho chutného a ikonického jídla,” pokračuje Flatley. “Bude v souznění s našimi mladými multikulturními zákazníky a má hned několik překvapení, kterými potěší naše zaměstnance a zajistí, že i oni budou součástí této vzrušující příležitosti.”

Celé menu by se mělo skládat z čtvrt librového burgeru se salátem, kyselou okurkou, cibulí, hořčicí, kečupem a slaninou, k tomu střední hranolky s BBQ omáčkou a k pití velký Sprite. Bohužel pro nás Evropany, menu Travise Scotta bude dostupné pouze ve Spojených státech. Pokud se tam ale v blízké době chystáš na dovolenou, určitě bys měl tuhle specialitu ochutnat, celkově tě vyjde na 6 dolarů a koupit ji můžeš už od 8. září.

Kromě samotného jídla se mluví i o zatím nepotvrzené kolekci oblečení, ve které by se měly objevit různé motivy triček, kalhot a bund, ale například i čepice a deštník. Žádné limitované Cactus Jack x McDonald’s tenisky nás ale nečekají.