Air Rubber Dunk: nový Nike model z dílny Off-White

Hned na začátek října se chystá jeden z nejzajímavějších dropů, který nás v roce 2020 ještě čeká. Je jím další kolaborace značek Nike a Off-White, tentokrát na úplně novém modelu Air Rubber Dunk. No popravdě, nebude to tak úplně nové, jak už název totiž vypovídá, tyhle tenisky jsou spojením právě siluet Nike SB Dunk a ne tak známé Nike P-6000.

Model se dočká hned tří colorways, přičemž každá z nich vychází exkluzivně pro jeden region. Tou první je provedení “University Blue“, které sází na blyštivý stříbrnobílý základ doplněný o světle modré a oranžové detaily. Skvěle ho pak doplňuje gumově hnědá podrážka. University Blue vychází pouze pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Druhé barevné provedení nesoucí název “Green Strike” je tmavější a univerzálnější teniskou, kterou jednoduše sladíš téměř ke každému fitu. Černá perfektně ladí s jedovatě zelenou, celkový dojem už dodělá jen oranžový Off-White Zip Tie na straně. Tahle colorway je limitovaná pro Ameriku.

Drop uzavře opět něco zářivějšího, a to páry s celožlutým svrškem sedícím na černé sole. “University Gold”, jak se boty jmenují, vychází jen v Asii. Všechny Air Rubber Dunky dropují už 1. října, koupit je můžeš za 190 dolarů v kompletním size runu v aplikaci SNKRS a u dalších retailerů. Tak co, zkusíš štěstí?