Spojení MediCom Toy x Nike SB přineslo další nízké Dunky

Hype okolo modelu Nike SB Dunk stále nemizí. A to obzvlášť u nízké verze této oblíbené siluety. Není tak divu, že si japonská firma MediCom Toy při spolupráci s Nike SB vybrala právě Dunky. A vlastně tomu není ani poprvé, pracovala s nimi totiž už od roku 2004 mnohokrát. Na některé z předešlých kolaborací se můžete podívat níže.

A teď už rovnou k samotné tenisce. Celý svršek pokrývají černě zbarvené umělé chloupky, pouze na Nike logu na patě jsou bílé. Na jazyku najdeme známé logo v podobě bílého zavináče v medvědí hlavě, které se na botě objeví ještě na vnější straně vzadu. Právě tyto detaily dodávají botě jednoduchý, ačkoliv velmi výjimečný vzhled.

Kromě bot nám tahle spolupráce představí jako vždy i ikonické sběratelské postavičky BE@RBRICK ve třech různých velikostech. Černí medvědi s bílými tlapkami, načrtnutými tkaničkami na hrudi a Nike SB logem na hlavě vyjdou v rozměrech 1000 %, 400 % a 100 %.

Retail pro boty je okolo 126 dolarů pro dospělé, 84 dolarů pro děti a 70 dolarů pro batolata. Postavičky BE@RBRICK pak vyjdou v rozměru 1000 % zhruba na 542 dolarů, set velikostí 400 % a 100 % na 122 dolarů.