První pohled na Union x Air Jordan 4 Retro “Off Noir” a “Guava Ice”

Jordan Brand a obchod Union Los Angeles poprvé spojily své síly v roce 2018, kdy vznikly dvě colorways modelu Air Jordan 1, které se dnes obě běžně přeprodávají v řádech desítkách tisíc korun. Po této úspěšné spolupráci nás už na konci srpna čeká její pokračování, tentokrát se ale můžeme těšit na dlouho leakovaný model Air Jordan 4, a to opět ve dvou barevných provedeních.

Jedno z nich (Off Noir) nedávno oficiálně představil GOAT, přičemž druhé (Guava Ice) bylo zveřejněno o pár dní později. Je více než pravděpodobné, že právě druhá colorway bude dostupná pouze v kamenném obchodě Union v Los Angeles, tudíž pokud nemáš strejdu z pátého kolene v Kalifornii, budeš si muset za tyhle limitovky tučně připlatit.

Sice o téhle kolaboraci zatím není známo příliš podrobností, říká se ale, že jsou boty inspirovány náčrtem designéra Tinkera Hatfielda už z roku 1988. Colorway “Off Noir” má vycházet už 29. srpna na stránce Union a u dalších vybraných retailerů, drop párů “Guava Ice” je naplánovaný na tentýž den. Kromě samotných tenisek má vyjít i kompletní barevně ladící kolekce, na kterou si budeme ale muset ještě chvíli počkat. Pokud plánuješ zkoušet boty i přes velký zájem copnout, připrav si 250 dolarů.