PEACEMINUSONE x AF1 se dočká druhé generace v reverse barvách

Značka PEACEMINUSONE se na trhu poprvé objevila v roce 2016 a od té doby je jedním z předních jmen módního světa. Jejím zakladatelem je korejský zpěvák a často zvaný “král k-popu“, G-Dragon. Právě ten je jednou z nejvlivnějších současných módních ikon nejen v Koreji. Není proto divu, že se jeho značka potýká s tak velkým úspěchem.

Na konci listopadu minulého roku brand PEACEMINUSONE spojil síly s Nike, díky čemuž se na svět dostaly dvě nové provedení všemi známého modelu Air Force 1. Ty z počátku až na květinku na jazyku a černé tahy štětcem na bílém midsolu vypadaly poměrně obyčejně, pod jejich černým odloupatelným kabátem se ale schovával pestrý motiv, který navrhl sám G-Dragon. Ve větším stocku vycházela klasická černobílá colorway, exkluzivně pro Koreu poté dropla i limitovanější verze s červeným Swooshem a konci tkaniček.

Pokračování této kolaborace se ponese v podobném duchu. Rozdílem bude to, že téměř všechny barvy budou prohozené. Jediné, co botě zůstane, je bílá podrážka s černými detaily, zatímco kožený svršek bude pro tentokrát bílý a Swoosh společně s tkaničkami černý. Mimo to tkaničky budou mít červené konce, stejně jako tomu bylo právě u korejské exkluzivity z roku 2019.

Páry Nike Air Force 1 “Para-Noise 2.0” se podle dostupných zdrojů budou prodávat za 220 dolarů, přičemž na sekundárním trhu se budou vzhledem k úspěchu jejich předchůdců resellovat za několika násobky původní částky. Release je předběžně naplánovaný na září.