Už jsi viděl/a Sneakerheads?

I když je toho na Netflixu hromada, všichni někdy dostaneme pocit, že zkrátka není na co koukat. Situace se ale 25. srpna změnila a v nabídce objevil šestidílný komediální seriál Sneakerheads. Produkci původního Netflix seriálu navíc zajišťuje Complex, tudíž se pravděpodobně můžeme těšit na opravdu přesný náhled do světa resellu a komunity kolem sneakers.

Není relaps jako relaps. To ví i hlavní hrdina série Devin (Allen Maldonado), usazený otec a ex-sneakerhead, který se pomocí svého kamaráda Bobbyho, jehož hraje populární Viner a Youtuber Andrew Bachelor aka King Bach, dostane po letech střízlivosti zpátky “do hry”. Devin se totiž ocitne ve finančních problémech a jako jediná cesta ven se jeví právě přeprodej limitovaných párů. Společně dají dohromady partu sneakerheadů, aby získali svatý grál světa sneakers jménem Zeroes.

Jestli ale teniskám zrovna nepropadáš, žádný strach. Tvůrce série Jay Longino totiž říká, že i přestože se show jmenuje Sneakerheads, člověk vůbec nemusí být sběratel. O teniskách dokonce nemusí vědět vůbec nic, aby se dokázal ztotožnit s tím, o čem seriál doopravdy je.