KITH x Coca-Cola se vrací již s pátou sezónou

Po své první spolupráci se značkou ASICS se Ronnie Fieg, fashion designér a zakladatel řetězce obchodů KITH, vrací už po páté s kolaborací s oblíbeným a všemi známým nápojem Coca-Cola. Hlavním lákadlem celé kolekce bude opět model Converse Chuck 70, tentokrát ale s podstatným výškovým rozdílem. Oproti minulým sezónám, kdy se Ronnie vyřádil na High verzi této legendární siluety, se tento rok rozhodl pracovat s Low páry.

View this post on Instagram

Work.

A post shared by Ronnie Fieg (@ronniefieg) on

Těšit se můžeme na tenisky ve třech barevných provedeních – krémově bílé, tmavě modré a ikonické Coca-Cola červené. Na všech zmíněných colorways najdeme ze strany boty vyšité logo právě Coca-Coly, na straně podrážky se poté nachází logo KITH. Podrobné fotky ani finální lookbook zatím nebyl uveřejněn. Na některé kusy se ale můžete už teď předběžně podívat sami.

Trojice Converse párů ale samozřejmě není všechno, co nám tahle spolupráce představí. Jak už bývá zvykem, čeká nás celá kolekce sahající od triček přes mikiny, bundy, košile a kraťasy až po kšiltovky a klobouky. Téměř u všech kousků se jako vždy ukáže all-over print s logy obou značek. U oblečení to ovšem stále nekončí. Spojení těchto dvou velkých jmen nám přinese ještě něco. Kromě výše zmíněného totiž Ronnie Fieg na svém Instagramu odhalil i některé sběratelské předměty, jako jsou pick-up a kamion Coca-Cola v podobě miniaturních autíček.

View this post on Instagram

Season 5. For the Coca-Cola collectors.

A post shared by Ronnie Fieg (@ronniefieg) on