adidas posouvá pohodlí o level výš a představuje ti model ZX 2K BOOST

V jakémkoliv businessovém světě to chodí následovně – pokud neinovuješ, můžeš rovnou skončit. A proto adidas pokračuje v inovování svých technologií, které nevyužívá jen pro běžecké modely tenisek, ale i pro ty lifestylové. Jestli aspoň trochu sleduješ celou sneaker game, musel/a sis všimnout, že všechny značky začaly hrabat ve svých archivech a vytahovat jednu běžeckou siluetu za druhou. V adidasu tomu nebylo jinak. 

Back to 80’s

V roce 1984 se toho stalo hodně. Svět spatřil první model počítače Apple Macintosh, první CD-ROMku nebo první laserovou tiskárnu. V adidasu si zase řekli, že udělají běžecké tenisky pro všechny a bylo jedno, jestli jsi běhal maratony nebo jenom od televize do Mekáče a zase zpátky. Tato řada byla pojmenována ZX, přežila až do dnes a rozhodně by se dala nazvat průsečíkem, ve kterém se potkávají technologie s kulturou. Doufám, že při zmínce této řady si vybavíš třeba legendární adidas ZX 8000 Aqua nebo ZX Torsion

Víš, jak se chodí jako po obláčku?

Já ne. Ale je to možná tím, že jsem na sobě ještě neměla nový model z této řady – adidas ZX 2K BOOST, které kombinují všechno, co by správná teniska měla mít. Neonové barvy s gradientem z osmdesátek, které jsou teď trendy; BOOST a vzdušný svršek pro ultra pohodlí a parádní tvar, který bude nejen dobře sedět, ale skvěle se i nazouvat, takže pokud tě bude čekat ranní běh do školy na první hodinu nebo prostě si budeš chtít jen tak zaběhat, abys neseděl/a jen u Netflixu, ZX 2K BOOST ti to dopřejí.

Otestovali jsme je pro tebe

Jakmile nám tenisky přišly do redakce, obuli jsme je a šli je otestovat do terénu, abychom ti nafotili nějakou tu inspiraci, jak je nosit nebo pofotit na Instagram. Jak to dopadlo? Scrolluj dolů, a pak nezapomeň mrknout na ofiko web adidasu, kde siluetu ZX 2K Boost najdeš v 5 různých colorways za 3 599 Kč. 

PS: V sobotu 15. 8. 2020 jsme pro tebe přichystali menší event, kde se potkáš s celým týmem THE MAG. Kromě meet & greet, máš šanci získat adidas ZX 2K BOOST do svého botníku. Stačí udělat trickshot podle Nikose a 5 nejlepších odměníme jedním párem tenisek. Chceš vědět víc? Podívej se na naši událost na Facebooku.