Svez se na tripu s Netflixem: The Midnight Gospel

Určitě to znáš. Dlouhé unavené večery, kdy se ti nic nechce a i myšlenka na vybírání toho, co si pustíš, v tobě vzbuzuje pocity protestu. Tenhle problém ti ale snadno pomůžeme vyřešit. Představujeme ti seriál z dílny Netflixu, který je přesně pro takové večery jako stvořený. Nejen že tě The Midnight Gospel zvedne z myšlenkové letargie, ale může ti také navodit stavy, jaké od animovaného seriálu rozhodně nečekáš.

Jestli máš pozitivní zkušenost se seriály jako Rick a Morty nebo Adventure Time, tohle multidimenzionální vesmírné dobrodružství tě bude bavit. Všech osm zhruba dvacetiminutových epizod jsou vlastně tak trochu podcasty. Ovšem podcasty doplněné o neskutečnou vizuální jízdu. V každém díle hlavní hrdina někoho zpovídá. Koho? Kohokoliv si (ne)dokážeš představit. Na co se ptá? Na otázky týkající se smyslu života a dalších existencionálních témat.

Každé sledování je vlastně takových dvacet minut ledového klidu uvnitř absolutního chaosu. Snažili jsme se ti prozradit úplné minimum, jednak aby byl tvůj zážitek ze sledování maximální, za druhé už jenom naťuknout cokoliv se v seriálu vlastně děje, by znamenalo, že tu budeme do zítra. Příjemnou podívanou.